Top of the tops

Lista TOP of the TOPS! Najszybsi z najszybszych, czyli absolutna czołówka polskiego drag racingu! Wyścigi na 1/4 mili to ich życie,w ich żyłach płynie etanol!

Moto

Street

Drag

Absolute Top Cars
Absolute Top Moto
Absolute Top Cars & Moto
Top 30 AWD
Top 30 RWD
Top 30 FWD
Lp.KierowcaSamochódKlasaNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Grzegorz StaszewskiChevrolet Corvette C3AWD TurboDoorslammers Santa Pod 20247.342 s310.47 km/h4.797 s249.03 km/h1.172 s
2Wojciech MuchaChevrolet Monte Carlo IVRWD TurboMW Kiskunlacháza I 20247.360 s303.77 km/h4.769 s239.69 km/h1.159 s
3Przemysław SochackiPontiac Firebird IIIRWD TurboGP Polski Piła III 20237.417 s292.68 km/h4.731 s239.36 km/h1.059 s
4Marcin BlauthChevrolet Camaro I SSAWD TurboGP Polski Piła V 20227.591 s305.34 km/h5.040 s242.42 km/h1.271 s
5Wojciech AdamczykToyota Celica RA28RWD TurboSCS Test Day Piła III 20217.835 s292.68 km/h5.137 s237.62 km/h1.242 s
6Mariusz LejmanChevrolet Corvette C6RWD TurboDoorslammers Santa Pod 20247.868 s272.24 km/h5.023 s224.47 km/h1.157 s
7Przemysław KomarMitsubishi Lancer EV8AWD TurboGP Polski Piła V 20217.910 s285.94 km/h5.160 s226.55 km/h1.276 s
8Mateusz BańkowiakJaguar XKR IRWD N/AMW Kiskunlacháza II 20248.054 s280.93 km/h5.241 s217.83 km/h1.207 s
9Dawid LamikOpel Corsa AFWD TurboDoorslammers Santa Pod 20248.078 s259.60 km/h5.321 s232.24 km/h1.425 s
10Zbigniew BrachFord Mustang FoxRWD TurboViertelmeile T&T Zerbst I 20228.195 s279.15 km/h5.383 s222.73 km/h1.303 s
11Morten CarlsenChevrolet Bel-Air IRWD TurboGP Polski Piła I 20238.225 s272.93 km/h5.340 s217.39 km/h1.201 s
12Patryk WalkeAudi S5 8T CoupeStreet AWDGP Polski Piła III 20238.404 s272.31 km/h5.486 s217.78 km/h1.346 s
13Konrad ZakrzewskiOpel Calibra TsunamiAWD TurboTTT Finsterwalde V 20178.471 s274.91 km/h5.578 s215.17 km/h1.313 s
14Wojciech MuchaToyota Supra JZA80RWD TurboAMC Dessau Zerbst I 20228.662 s267.66 km/h5.668 s210.53 km/h1.438 s
15Paul DziubekMitsubishi Lancer Evo IXAWD TurboPRD Hockenheim 20138.732 s278.32 km/h5.818 s209.10 km/h1.450 s
16Radosław PeteraSuzuki Swift Mk2 GTI 4WDAWD TurboTTT Finsterwalde III 20198.766 s253.98 km/h5.659 s202.45 km/h1.365 s
17Tomasz ChencDodge Challenger I R/TRWD N/AGP Polski Piła III 20238.831 s246.23 km/h5.640 s197.69 km/h1.231 s
18Marcin BlauthGMC TyphoonAWD TurboWST Ułęż III 20098.886 s
19Mariusz LejmanNissan 350ZRWD TurboJapShow Finale Santa Pod 20238.965 s253.05 km/h5.844 s201.58 km/h1.468 s
20Rafał KąkolVolkswagen Golf IIDiesel FWDDoorslammers Santa Pod 20249.005 s242.43 km/h5.889 s201.55 km/h1.486 s
21Tomasz DrożdżBMW E46 M3RWD TurboDoorslammers Santa Pod 20239.059 s251.57 km/h5.901 s198.25 km/h1.439 s
22Krzysztof KrawczukVolkswagen Golf IIAWD TurboTTT Finsterwalde VI 20159.201 s258.64 km/h6.117 s199.27 km/h1.561 s
23Robert MatysiakNissan GT-R R35 by RobinAWD TurboTTT Finsterwalde VI 20179.226 s251.46 km/h6.019 s202.13 km/h1.532 s
24Piotr SawczenkoHonda Civic EGFWD TurboTRS Kunmadáras IV 20229.238 s262.68 km/h6.153 s198.81 km/h1.626 s
25Łukasz FilipkowskiAudi S4 B5 Avant BiMotoAWD TurboViertelmeile Zerbst VI 20209.285 s257.00 km/h6.172 s204.00 km/h1.600 s
26Paweł MikołajczakToyota Supra JZA80RWD TurboGP Polski Piła III 20239.300 s231.66 km/h5.943 s188.87 km/h1.291 s
27Piotr ZakrzewskiPorsche 992 Turbo SAWD TurboGP Polski Piła I 20229.348 s238.88 km/h6.072 s191.59 km/h1.457 s
28Daniel MrzygłódVolkswagen Golf IDiesel AWDRace@Airport Werneuchen II 20239.368 s244.80 km/h6.077 s1.476 s
29Tomasz JankowskiGMC SycloneAWD TurboTTT Finsterwalde V 20179.410 s233.30 km/h6.055 s189.40 km/h1.482 s
30Maciej ZiółkowskiVolkswagen LupoFWD TurboDoorslammers Santa Pod 20239.429 s250.63 km/h6.263 s195.43 km/h1.672 s
31Piotr MatiakowskiNissan GT-R R35 HKS GT900+Street AWDGP Polski Piła III 20209.435 s248.44 km/h6.240 s198.01 km/h1.666 s
32Witold KarałowHonda Civic Coupe EJ7FWD TurboSaisonabschluss Wittstock 20089.439 s244.19 km/h6.193 s192.60 km/h1.562 s
33Damian WiśniewskiAudi R8 4S V10Street AWDViertelmeile T&T Zerbst II 20229.455 s238.00 km/h6.111 s190.00 km/h1.493 s
34Arkadiusz OziębłoAudi S4 B5 Avant KillerAWD TurboKrems-Gneixendorf 20089.458 s253.75 km/h1.481 s
35Tomasz NagórskiMitsubishi Lancer Evo VII/IXAWD TurboSSS Bemowo II 20069.463 s
36Marcin PłudowskiAudi 90 B3 QuattroStreet AWDTTT Finsterwalde III 20199.490 s249.48 km/h6.295 s193.49 km/h1.598 s
37Jerzy KarpelTesla Model S PlaidElectric Street AWDAmerican Cars Mania Muchowiec 20239.517 s236.68 km/h
38Paweł GrelichVolkswagen Golf IIFWD TurboDoorslammers Santa Pod 20239.518 s256.93 km/h6.389 s197.22 km/h1.659 s
39Marcin RożenAudi 80 B3 QuattroStreet AWDGP Polski Suwałki 20199.519 s252.98 km/h1.646 s
40Andrzej MajchrzykHonda CRX EE8FWD N/ADoorslammers Santa Pod 20239.535 s233.82 km/h6.181 s190.49 km/h1.529 s
41Michał SurowińskiToyota Celica T23FWD TurboTTT Finsterwalde VI 20189.570 s260.77 km/h6.446 s200.21 km/h1.705 s
42Constantin BlümelChevrolet Camaro VI SSRWD N/ADoorslammers Santa Pod 20239.581 s228.73 km/h6.147 s183.80 km/h1.361 s
43Jurij SorokinMitsubishi Lancer Evo IVAWD TurboPower Fest Trenčín II 20229.594 s238.49 km/h6.268 s187.61 km/h1.513 s
44Paweł MajdańskiAudi TT RS 8SAWD TurboFast VAG Masłów 20229.606 s237.60 km/h1.576 s
45Morten CarlsenChevrolet Camaro I SSRWD TurboPRD Hockenheim 20189.611 s227.18 km/h6.155 s183.35 km/h1.439 s
46Piotr FormelaVolkswagen Golf IIDiesel FWDDoorslammers Santa Pod 20249.612 s235.33 km/h6.248 s184.74 km/h1.496 s
47Bartosz BrygałaVolkswagen Golf IVDiesel AWDGP Polski Piła II 20239.616 s230.03 km/h6.221 s186.62 km/h1.475 s
48Dawid GezellaOpel Corsa AFWD TurboGP Polski Piła II 20219.630 s238.09 km/h6.277 s183.11 km/h1.427 s
49Łukasz LaskowskiHonda Civic EGFWD TurboViertelmeile T&T Zerbst II 20229.645 s263.00 km/h6.533 s195.00 km/h
50Xawery MielcarekOpel Corsa AFWD N/AGP Polski Piła III 20239.645 s237.62 km/h6.323 s191.08 km/h1.548 s
51Morten CarlsenChevrolet Chevelle I SSRWD N/AEESLC Tököl 20079.647 s235.29 km/h6.264 s188.97 km/h1.541 s
52Zbigniew BrachNissan GT-R R35 HKS GT800AWD TurboGP Polski Wilcze Laski II 20169.648 s239.20 km/h1.568 s
53Kamil KrzemieńMazda 323F BGFWD TurboTTT Finsterwalde VI 20189.706 s244.66 km/h6.423 s188.03 km/h1.667 s
54Sebastian PisarekTesla Model S PlaidElectric Street AWDFast VAG Piotrków Trybunalski 20239.720 s1.721 s
55Mateusz BańkowiakPorsche 992 Turbo SStreet AWDGP Polski Piła III 20229.727 s229.44 km/h6.287 s181.45 km/h1.534 s
56Ela SzczyrbowskaBMW E46 CoupeStreet RWDPower Fest Trenčín II 20239.734 s248.72 km/h6.552 s196.06 km/h1.811 s
57Jarosław ŚwierkotVolkswagen Golf IAWD TurboAms ČR Hoškovice IV 20169.764 s243.65 km/h6.355 s195.40 km/h1.548 s
58Przemysław KrawczykAudi A3 8PStreet AWDGP Polski Piła V 20229.764 s222.77 km/h6.342 s187.11 km/h1.560 s
59Rafał WalasAudi S4 B5Street AWDThe Test Day Piła 20199.778 s237.62 km/h6.438 s183.76 km/h1.623 s
60Bartosz WaligórskiMercedes-Benz E63 S AMG (W213)Street AWDGP Polski Piła I 20249.792 s234.37 km/h6.403 s186.23 km/h1.701 s
61Marcin CzernikSubaru Impreza GFC8 CoupeAWD TurboSSS Bemowo II 20069.805 s
62Andrzej OssowskiMercedes-Benz C300 (W202)Diesel RWDGP Polski Piła III 20239.821 s223.32 km/h6.292 s181.36 km/h1.466 s
63Krzysztof KrawczukVolkswagen Scirocco IIIAWD TurboSCS Test Day Piła III 20219.875 s237.46 km/h6.559 s196.61 km/h1.737 s
64Paweł WielkopolanPlymouth Duster IRWD TurboMoto Piknik Dajtki I 20079.875 s
65Krzysztof BijośAudi A8 D2AWD TurboTuningzraz Svidník 20169.889 s241.02 km/h6.519 s183.34 km/h1.628 s
66Dariusz StańczykNissan GT-R R35Street AWDGP Polski Broczyno 20239.893 s244.39 km/h6.702 s194.91 km/h1.774 s
67Paweł PietrzakSeat ArosaDiesel FWDDoorslammers Santa Pod 20219.894 s231.62 km/h6.489 s182.40 km/h1.582 s
68Arkadiusz ZgorzelskiFerrari SF90 StradaleStreet AWDCar Fest Broczyno V 20239.909 s249.00 km/h1.811 s
69Kamil LutoAudi S5 8T CoupeStreet AWDGP Polski Piła I 20249.951 s228.57 km/h6.490 s183.95 km/h1.674 s
70Łukasz GranatAudi TT RS 8SAWD TurboTrening SCS Piła I 20219.959 s224.43 km/h1.589 s
71Mateusz BańkowiakChevrolet Corvette C6RWD N/ADoorslammers Santa Pod 20249.959 s219.03 km/h6.429 s172.28 km/h1.433 s
72Patryk ZwinczakHonda Civic EK 4WDAWD TurboGP Polski Piła III 20239.976 s225.00 km/h6.510 s177.42 km/h1.654 s
73Łukasz LamikVolkswagen Golf II SyncroStreet AWDSSS Ełk 20129.998 s235.66 km/h1.562 s
74Jacek WalickiNissan GT-R R35Street AWDGP Polski Piła II 202210.008 s231.66 km/h6.557 s183.48 km/h1.701 s
75Michał SmolarczykNissan GT-R R35 HKS GT800+Street AWDPP Biała Podlaska II 201710.015 s227.12 km/h1.677 s
76Norbert KosewskiMercedes-Benz E63 S AMG (W213)Street AWDGP Polski Piła I 202410.040 s229.44 km/h6.515 s177.51 km/h1.596 s
77Tomasz MiotkVolkswagen Golf IIDiesel FWDGP Polski Piła V 202110.040 s223.88 km/h6.549 s181.63 km/h1.555 s
78Paweł StanisławskiAudi S4 B5 AvantStreet AWDGP Polski Piła IV 202110.041 s235.44 km/h6.619 s174.50 km/h1.527 s
79Rafał SzumowskiVolkswagen Golf IIAWD TurboVAG Racing Ułęż 201310.070 s
80Paweł KogutOpel Kadett E 4WDAWD TurboFast VAG Kaniów 202210.128 s219.70 km/h1.681 s
81Jakub RojekAudi RS3 8VStreet AWDGP Polski Piła II 202010.138 s222.49 km/h6.557 s178.12 km/h1.581 s
82Kamil WalasOpel Corsa AFWD TurboRace@Airport Werneuchen I 201610.145 s243.04 km/h6.837 s161.80 km/h1.688 s
83Marcin PłudowskiAudi A4 B5Street AWDTrening SCS Piła II 202010.161 s218.71 km/h6.564 s175.43 km/h1.547 s
84Paul DziubekVolkswagen Golf IV R32AWD TurboKoE West Brustem 200810.179 s220.86 km/h6.632 s176.90 km/h1.575 s
85Jakub GóralTesla Model X PlaidElectric Street AWDFast VAG Piotrków Trybunalski 202310.181 s234.40 km/h1.817 s
86Robert MituniewiczFord Mustang S-550 GTRWD TurboGP Polski Piła I 202210.182 s227.27 km/h6.683 s175.26 km/h1.645 s
87Krzysztof RydzewskiVolkswagen Golf IIAWD TurboTTT Finsterwalde III 201610.191 s222.73 km/h6.613 s179.76 km/h1.555 s
88Krzysztof KrawczukAudi TT RS 8JStreet AWDGP Polski Piła I 201910.214 s224.57 km/h6.681 s178.21 km/h1.657 s
89Patrycjusz DąbrowskiSeat Ibiza 6LDiesel FWDDoorslammers Santa Pod 202310.230 s215.90 km/h6.713 s179.69 km/h1.700 s
90Dominik GołosNissan GT-R R35 GT1000Street AWDT&T Rothenburg 201310.261 s
91Mikołaj LewartowiczAudi TT 8NAWD TurboPP Toruń 201710.264 s216.22 km/h6.685 s175.61 km/h1.597 s
92Maciej DyjaAudi TT RS 8SStreet AWDGP Polski Piła II 201910.279 s217.91 km/h6.677 s172.91 km/h1.625 s
93Piotr M. NowakBMW E36 M3RWD TurboEESLC Tököl 201010.292 s216.86 km/h
94Marcin PłudowskiAudi S4 B5 AvantStreet AWDGP Polski Piła III 202010.303 s225.14 km/h6.701 s175.18 km/h1.541 s
95Sebastian PuzońAudi RS6 C6AWD TurboFast VAG Piła 202410.303 s222.60 km/h6.716 s174.40 km/h1.741 s
96Piotr AksamitMercedes-Benz E63 S AMG (W213)Street AWDGP Polski Piła I 202410.309 s215.82 km/h6.660 s171.02 km/h1.604 s
97Nikolas GlontiAudi RS6 C6Street AWDUnlim 500+ Moskwa 201410.316 s227.27 km/h1.720 s
98Jacek StroińskiNissan GT-R R35 OvertakeStreet AWDGP Polski Ułęż 201510.318 s
99Paweł PietrzakSeat ArosaDiesel FWDDoorslammers Santa Pod 202310.330 s217.14 km/h6.753 s177.51 km/h1.800 s
100Maciej GrabarzBMW E30 335xdDiesel AWDTrening GP Polski Piła 201810.339 s208.45 km/h1.405 s
101Marek SpikaHonda Civic EGFWD TurboGP Polski Piła II 201910.364 s223.18 km/h1.657 s
102Sebastian KuraszkiewiczAudi 80 B4 QuattroAWD TurboGP Polski Piła V 202210.392 s205.12 km/h6.856 s175.69 km/h1.667 s
103Tomasz JaworskiFord Mustang S-550 GTRWD N/AViertelmeile T&T Zerbst I 202310.407 s221.56 km/h6.799 s176.51 km/h1.645 s
104Robert KwidzińskiVolkswagen Golf II RennerAWD TurboSCS Wilcze Laski II 201110.420 s
105Marcin OszywaVolkswagen Golf V R32Street AWDAmerican Cars Mania Muchowiec 202310.428 s198.78 km/h1.666 s
106Michał JaroszkiewiczNissan 350ZRWD TurboGP Polski Piła I 202410.463 s230.91 km/h6.965 s174.75 km/h1.710 s
107Daniel PykaFord Mustang S-550 GTRWD TurboGP Polski Piła III 202310.472 s224.15 km/h6.903 s176.47 km/h1.785 s
108Piotr SikoraDodge Coronet V CoupeRWD N/AWST Ułęż IV 200810.495 s
109Marcin PłudowskiHonda Civic EEMini PlusSSS Biała Podlaska 201110.502 s220.37 km/h1.685 s
110Marcin DobrowolskiVolkswagen Golf VI RStreet AWDGP Polski Piła I 202010.526 s211.39 km/h6.838 s174.16 km/h1.711 s
111Jarosław MaćkoFord Mustang S-550 GTRWD TurboGP Polski Piła III 202210.539 s218.31 km/h6.922 s173.82 km/h1.735 s
112Grzegorz StaszewskiMitsubishi Lancer Evo VAWD TurboSSS Toruń 200510.540 s
113Bogusław KukiełczakMitsubishi Lancer Evo VIII/IXStreet AWDZlot A3 Kąkolewo 201010.540 s
114Patryk ŚcieszkaAudi TT RS 8JStreet AWDMW Kiskunlacháza III 201510.565 s211.27 km/h6.856 s170.80 km/h1.779 s
115Krzysztof JakubowskiNissan 350ZStreet RWDTTT Finsterwalde VI 201710.571 s220.02 km/h6.926 s176.75 km/h1.846 s
116Dawid GezellaOpel Corsa A GekoFWD TurboTTT Finsterwalde V 201610.574 s208.79 km/h6.790 s166.75 km/h1.674 s
117Jarosław GęgniewiczVolkswagen Golf IIIDiesel FWDDoorslammers Santa Pod 202310.579 s216.52 km/h6.888 s170.05 km/h1.669 s
118Mateusz KilanowskiPorsche 992 Cabriolet Turbo SStreet AWDKoP Dajtki 202310.579 s203.46 km/h6.824 s1.697 s
119Mariusz BartnikPorsche 997 TurboStreet AWDH3M Borsk 201410.580 s
120Paweł WysockiPorsche 997 TurboStreet AWDPCP Włocławek 201410.583 s
121Jan SołtysiakChevrolet Corvette C7RWD TurboGP Polski Piła III 202210.589 s212.89 km/h6.860 s164.75 km/h1.616 s
122Łukasz RychłyHonda Civic EGFWD N/ADoorslammers Santa Pod 202310.606 s206.67 km/h6.792 s165.81 km/h1.612 s
123Piotr RomanikSubaru Impreza GC8 GTStreet AWDTTT Finsterwalde I 201410.607 s
124Robert MatysiakAudi RS6 C6 AvantStreet AWDAms ČR Hoškovice II 201510.608 s219.96 km/h7.009 s174.65 km/h1.789 s
125Agnieszka MackiewiczMcLaren 720SStreet RWDGP Polski Piła I 202410.609 s223.32 km/h7.107 s179.82 km/h2.041 s
126Łukasz WolnyFerrari F8 TributoStreet RWDAmerican Cars Mania Muchowiec 202310.609 s221.40 km/h
127Jarosław IwanMercedes-Benz E63 S AMG (W213)Street AWDCar Fest Broczyno II 202110.614 s214.00 km/h1.782 s
128Piotr AksamitMercedes-Benz E63 S (W212)Street AWDGP Polski Piła III 202210.615 s213.01 km/h6.929 s168.38 km/h1.746 s
129Dariusz DamAudi RS6 C7 Avant Team_13AWD TurboGP Polski Dajtki I 201510.626 s219.00 km/h
130Tomasz KlosePorsche 992 TurboStreet AWDRazem Bezpiecznie 2011 Częstochowa 202410.629 s215.95 km/h1.619 s
131Mariusz MaciągaPorsche 991 Turbo SStreet AWDGP Polski Chojna 201810.631 s210.28 km/h6.840 s168.61 km/h1.647 s
132Dawid OlszewskiFiat Punto IFWD TurboGP Polski Piła II 201910.633 s215.82 km/h6.965 s173.74 km/h1.714 s
133Bartosz NajmanPorsche 991 Turbo SStreet AWDFast VAG Kaniów 202210.638 s195.10 km/h1.532 s
134Marcin DomagałaPorsche Taycan 4SElectric Street AWDKoP Masłów 202210.640 s199.06 km/h6.825 s1.663 s
135Bartosz DołhanVolkswagen Golf IAWD TurboCultstyle.pl Wilcze Laski 201310.640 s
136Marcin RożenVolkswagen Golf IVStreet AWDGP Polski Piła II 201810.646 s222.77 km/h7.105 s186.52 km/h1.686 s
137Dawid SzymańskiVolkswagen Golf IIDiesel AWDKoP Dajtki 201810.648 s216.20 km/h6.959 s1.810 s
138Artur WojtczukPorsche 991 Turbo SStreet AWDKoP Ułęż 202310.649 s215.96 km/h1.621 s
139Adam SernawitAudi RS6 C6Street AWDBezpieczne Wyścigi Ułęż I 201410.650 s
140Mateusz BorkowskiBMW G80 M3 CompetitionStreet AWDGP Polski Piła II 202310.665 s212.38 km/h6.944 s170.37 km/h1.752 s
141Wojciech PolowiecDodge Challenger SRTRWD TurboGP Polski Piła II 202110.667 s211.88 km/h6.935 s169.89 km/h1.710 s
142Konrad ZiejewskiPorsche 991 Turbo SStreet AWDKoP Dajtki 202310.673 s200.38 km/h6.879 s1.693 s
143Tomasz GieratNissan GT-R R35Street AWDGP Polski Piła III 202010.675 s211.14 km/h6.891 s168.30 km/h1.607 s
144Dawid KamińskiBMW E36 CoupeRWD TurboAms ČR Hoškovice III 201610.678 s219.91 km/h6.942 s174.29 km/h1.618 s
145Michał GrabowskiFerrari F8 TributoStreet RWDGP Polski Piła I 202110.682 s225.70 km/h7.213 s180.27 km/h2.047 s
146Jacek PączekBMW F20 M140i xDriveStreet AWDFast VAG Piotrków Trybunalski 202310.682 s1.798 s
147Daniel GulińskiVolkswagen Golf IIDiesel AWDSSS Bemowo 201010.690 s210.83 km/h1.809 s
148Mariusz LejmanChevrolet Corvette C6RWD TurboFast VAG Piła 202410.706 s226.10 km/h7.200 s178.20 km/h1.990 s
149Mateusz BańkowiakNissan GT-R R35Street AWDGP Polski Piła I 202010.706 s207.01 km/h6.897 s166.74 km/h1.621 s
150Antoni PawlakSubaru Impreza GFC8 CoupeAWD TurboSSS Bemowo 201010.716 s195.23 km/h1.699 s
151Stanisław NaderNissan GT-R R35 HKS GT600RStreet AWDSSS Rudniki 201210.716 s
152Mariusz KurasiewiczVolkswagen Corrado IIAWD TurboFast VAG Masłów 202310.719 s224.70 km/h1.810 s
153Mateusz MichalakNissan 200SX S13AWD TurboGP Polski Piła 201510.722 s
154Erwin KędzierskiHonda Civic EGFWD TurboGP Polski Piła II 202310.724 s215.43 km/h7.001 s168.85 km/h1.645 s
155Leszek OmilianChevrolet Corvette C7Street RWDGP Polski Piła I 202310.726 s222.35 km/h7.180 s176.64 km/h1.959 s
156Emil BiernatNissan GT-R R35 NismoStreet AWDGP Polski Piła I 201910.726 s203.96 km/h1.636 s
157Rafał WalasFiat RitmoAWD TurboSSS Bemowo 201010.732 s220.57 km/h1.616 s
158Jakub JakubisiakEagle Talon G1 TSi AWDAWD TurboSSS Bemowo II 200910.737 s216.07 km/h1.716 s
159Adrian WołejszaBMW F90 M5Street AWDDrag Day Makowice II 201910.737 s206.00 km/h1.634 s
160Witold KarałowHonda Civic EKFWD TurboBilsport Action Meet Mantorp 200710.743 s220.10 km/h
161Łukasz WiesekPorsche Panamera 971 Turbo S E-HybridStreet AWDKoP Ułęż 202310.745 s219.63 km/h1.722 s
162Mariusz GłowalaHonda Civic EEFWD N/AMW Kiskunlacháza V 201910.752 s199.83 km/h6.925 s165.72 km/h1.701 s
163Bogdan HanfAudi Coupé S2AWD TurboAms ČR Hoškovice III 201410.783 s218.03 km/h7.082 s177.43 km/h1.773 s
164Alan KaszyńskiLamborghini Aventador LP 740-4 S RoadsterStreet AWDGP Polski Piła I 201910.784 s212.51 km/h7.040 s166.82 km/h1.732 s
165Piotr OrzełekBMW F90 M5Street AWDRazem Bezpiecznie 2011 Częstochowa 202410.784 s207.73 km/h1.596 s
166Grzegorz KuletaChevrolet Corvette C4RWD TurboSSS Bemowo II 200510.791 s
167Robert KrajzaAudi RS6 C6Street AWDBezpieczne Wyścigi Ułęż I 201410.795 s
168Hubert MazurBMW E30AWD TurboGP Polski Ułęż 201610.797 s205.47 km/h1.646 s
169Maciej OsewskiBMW E81 135xdDiesel AWDKoP Dajtki 201810.799 s212.79 km/h7.154 s1.998 s
170Dominik GołosPorsche 996 GT2Street RWDSSS Bemowo 201110.799 s
171Łukasz GranatAudi RS3 8VStreet AWDGP Polski Piła I 201810.800 s203.61 km/h6.957 s163.48 km/h1.652 s
172Damian HochhausNissan GT-R R35Street AWDDrag Day Makowice III 201910.801 s215.00 km/h1.826 s
173Szymon BohuszFerrari 812 SuperfastStreet RWDGP Polski Piła IV 202210.803 s214.92 km/h7.096 s169.65 km/h1.810 s
174Bartosz SamulakFord Mustang S-550 GTRWD TurboGP Polski Piła III 202210.804 s215.31 km/h7.119 s167.83 km/h1.865 s
175Marcin PłudowskiAudi S4 B6 AvantAWD TurboAms ČR Hoškovice III 201410.808 s214.79 km/h7.017 s170.16 km/h1.646 s
176Jurij SorokinMitsubishi Lancer Evo IXStreet AWDPP Biała Podlaska I 201710.808 s209.91 km/h1.746 s
177Artur KufelDodge Challenger HellcatRWD TurboGP Polski Piła V 202210.809 s216.60 km/h7.134 s170.61 km/h1.782 s
178Szymon DamekVolkswagen Golf V R32Street AWDMW Kiskunlacháza III 201510.810 s206.90 km/h6.997 s166.10 km/h1.727 s
179Tomasz KrajewskiAudi A3 8LStreet AWDGP Polski Piła II 202110.813 s203.16 km/h6.926 s164.53 km/h1.644 s
180Renald JagielskiPorsche 997 TurboStreet AWDPCP Włocławek 201410.818 s
181Marcin PłudowskiAudi A4 B6Street AWDGP Polski Piła II 202010.820 s205.36 km/h6.934 s159.64 km/h1.506 s
182Lucjan KruczyńskiAudi RS6 C7 AvantStreet AWDKoP Biała Podlaska II 201710.820 s204.63 km/h7.061 s1.811 s
183Dawid TolińskiLamborghini Huracán LP 580-2Street RWDDrag Day Makowice IV 201810.823 s211.00 km/h1.844 s
184Paweł MajdańskiBMW F90 M5 CSStreet AWDFast VAG Ułęż 202310.826 s217.60 km/h1.666 s
185Radosław GorzelakAudi A3 8V LimousineStreet AWDCar Fest Broczyno I 202110.830 s206.00 km/h1.860 s
186Emil BiernatNissan GT-R R35AWD TurboDrag Day Makowice IV 201810.833 s204.00 km/h1.769 s
187Bartłomiej GlinkowskiAudi RS3 8V LimousineStreet AWDKoP Katowice 201810.837 s212.01 km/h7.047 s1.741 s
188Michał SurowińskiRover 114 GTIMini PlusMZA Luckau 201010.839 s198.90 km/h7.062 s171.70 km/h1.858 s
189Paweł MarczakFord Mustang S-550 GTRWD TurboGP Polski Piła VI 202110.842 s216.47 km/h7.197 s175.18 km/h1.866 s
190Mateusz BarszczowskiPorsche 911 TurboStreet AWDAmerican Cars Mania Muchowiec 202310.842 s204.42 km/h
191Mirosław SkwarekPorsche 997 TTStreet AWDSSS Rudniki 201210.856 s206.72 km/h1.654 s
192Jarosław LewartowiczAudi RS6 C6 AvantStreet AWDBezpieczne Wyścigi Ułęż II 201410.856 s
193Krzysztof PuszekSuzuki Alto IVFWD N/AGP Polski Piła I 201910.860 s204.08 km/h1.759 s
194Tomasz ZużewiczMercedes-Benz E63 S AMG (W213)Street AWDGP Polski Piła I 202410.861 s205.47 km/h7.019 s164.45 km/h1.705 s
195Fiodor KsiążkiewiczSubaru Impreza GC8 GTAWD TurboSSS Zegrze Pomorskie 201010.863 s207.07 km/h1.658 s
196Mariusz WawerAudi S3 8PStreet AWDGP Polski Piła I 202210.869 s205.47 km/h7.037 s163.33 km/h1.755 s
197Michał MincbergDodge Charger LD SRTRWD TurboGP Polski Piła I 202310.872 s211.14 km/h7.139 s168.30 km/h1.782 s
198Sylwester KwoczalaFiat SeicentoMini PlusTTT Finsterwalde VI 201710.876 s221.95 km/h7.269 s171.26 km/h1.939 s
199Marcin CiszakMercedes-Benz E63 S AMG (W213)Street AWDGP Polski Piła II 202310.877 s206.77 km/h7.041 s163.04 km/h1.730 s
200Paweł StańczykVolkswagen Golf V R32Street AWDFast VAG Masłów 202210.877 s205.10 km/h1.844 s
201Andreas GietlVolkswagen Gol G1FWD TurboTTT Finsterwalde V 201710.883 s218.13 km/h7.229 s167.64 km/h1.805 s
202Bartosz KurpińskiAudi S4 B5Street AWDKoP Dajtki 202010.887 s233.42 km/h1.917 s
203Krzysztof KrawczukAudi S3 8PStreet AWDPP Toruń 201710.893 s220.18 km/h7.268 s173.49 km/h1.987 s
204Tomasz KaczmarczykVolkswagen Polo IIRWD TurboPP Biała Podlaska II 201710.901 s208.69 km/h1.859 s
205Paweł WysockiLamborghini Huracán LP 610-4Street AWDKoP Bednary 201810.901 s205.08 km/h7.021 s1.717 s
206Szymon BohuszAudi A3 8PAWD TurboCar Fest Makowice II 202110.903 s207.00 km/h1.854 s
207Dariusz DzikFerrari 812 SuperfastStreet RWDGP Polski Broczyno 202210.907 s211.51 km/h7.215 s172.49 km/h1.890 s
208Krystian MazurHonda CRX EE8FWD N/AMZA Luckau 200910.910 s205.07 km/h7.117 s169.88 km/h1.898 s
209Tomasz GołuńskiNissan GT-R R35Street AWDGP Polski Piła I 202110.911 s208.09 km/h7.137 s165.74 km/h1.729 s
210Jarosław IwanAudi S8 D4Street AWDDrag Day Makowice II 201910.912 s202.00 km/h1.607 s
211Grzegorz StaszewskiAudi S4 B5AWD TurboSSS Bemowo I 200510.913 s
212Damian TrubaVolkswagen Passat B5Street AWDGP Polski Piła III 202110.917 s216.60 km/h7.205 s166.35 km/h1.792 s
213Piotr DobrowolskiToyota Supra JZA80RWD TurboSSS Biała Podlaska 200510.918 s
214Wojciech LudwisiakChevrolet Corvette C6 Z06RWD TurboTTT Finsterwalde V 201710.921 s205.74 km/h7.054 s159.41 km/h1.641 s
215Krzysztof IwanickiMercedes-Benz E63 AMG (W213)Street AWDGP Polski Piła I 202010.921 s204.31 km/h7.059 s162.96 km/h1.706 s
216Bartosz ZielińskiBMW F90 M5Street AWDGP Polski Piła II 202210.934 s207.85 km/h7.118 s163.63 km/h1.708 s
217Adam WnorowskiAudi S4 B5AWD TurboSSS Bemowo 201310.942 s221.31 km/h1.843 s
218Paweł KrzemińskiChevrolet Camaro II Z28RWD TurboGP Polski Dajtki II 201510.942 s214.00 km/h7.163 s169.00 km/h1.815 s
219Paweł StańczykAudi TT 8SStreet AWDFast VAG Masłów 202310.951 s211.60 km/h1.857 s
220Rafał KorytowskiOpel Corsa BRWD TurboGP Polski Piła I 201910.951 s209.18 km/h7.136 s167.44 km/h1.871 s
221Sebastian KnąberVolkswagen Corrado IIDiesel AWDPP Biała Podlaska 201810.952 s203.96 km/h7.127 s166.67 km/h1.751 s
222Monika StaszewskaPorsche 991 Turbo SStreet AWDKoP Ułęż 202210.956 s206.76 km/h1.732 s
223Seweryn ŁukasiewiczAudi RS6 C6 AvantStreet AWDTuningzraz Svidník 201310.957 s208.43 km/h7.208 s166.87 km/h1.819 s
224Krzysztof ŚwiderBMW G30 m550iStreet AWDGP Polski Piła II 202310.959 s6.954 s170.29 km/h1.805 s
225Przemysław KaczorowskiLamborghini Huracán EvoStreet AWDCar Fest Broczyno II 202110.960 s205.00 km/h1.878 s
226Adam CiemerychVolkswagen Golf VII RStreet AWDFast VAG Kaniów 202210.960 s201.20 km/h1.720 s
227Adam MarciniakAudi RS6 C7 AvantStreet AWDFast VAG Ułęż 202310.963 s204.60 km/h1.781 s
228Artur KowalczykŠkoda Superb B8AWD TurboGP Polski Piła II 202010.976 s200.66 km/h7.015 s160.28 km/h1.592 s
229Kamil DobrzyńskiAudi S4 B5 AvantAWD TurboKoP Dajtki 201710.977 s218.29 km/h2.069 s
230Piotr CzęstochowskiNissan GT-R R35Street AWDPP Toruń 201710.977 s207.49 km/h
231Grzegorz KuletaChevrolet Camaro IV Z28RWD TurboSSS Bemowo 201310.980 s217.94 km/h1.876 s
232Mateusz StillgerAudi RS6 C6 AvantStreet AWDGP Polski Wilcze Laski 201810.983 s210.64 km/h1.772 s
233Michał SikorskiAudi S8 D4Street AWDKoP Ułęż 202210.985 s204.05 km/h1.694 s
234Daniel JastrzębskiVolkswagen Golf IVStreet AWDSSS Zegrze Pomorskie 201010.990 s210.29 km/h1.790 s
Lp.KierowcaMotocyklKlasaNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Paweł RatajczakSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremeTTT Finsterwalde IV 20197.847 s294.73 km/h5.212 s240.03 km/h1.385 s
2Mateusz TurajSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremePRD Hockenheim 20197.910 s296.92 km/h
3Maverick HayabusaSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremeTRS Kunmadáras III 20238.198 s269.76 km/h5.307 s222.15 km/h1.316 s
4Adam FrąckowiakSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremeGP Polski Piła III 20238.473 s265.29 km/h5.519 s215.82 km/h1.417 s
5Paweł RatajczakSuzuki HayabusaMoto ExtremeTRS Kunmadáras III 20238.505 s247.11 km/h5.381 s207.96 km/h1.284 s
6Piotr WiśniewskiSuzuki GSX 1400 TurboMoto Turbo ExtremeGP Polski Piła III 20208.766 s254.41 km/h5.701 s209.79 km/h
7Krzysztof DziuraBMW S1000 RRMoto Turbo ExtremeGP Polski Piła VI 20218.957 s256.95 km/h5.917 s216.86 km/h1.572 s
8Przemysław BadowskiSuzuki GSX-R 1000Moto Turbo ExtremeSSS Ełk 20128.967 s265.75 km/h1.497 s
9Dawid MudlaffKawasaki ZX-14RMoto ExtremeGP Polski Piła II 20219.069 s237.93 km/h1.470 s
10Piotr KawczyńskiSuzuki HayabusaMoto MaxiGP Polski Piła I 20249.091 s243.73 km/h5.896 s201.56 km/h1.538 s
11Przemysław BadowskiSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremeGP Polski Ułęż II 20179.150 s248.79 km/h1.677 s
12Jacek MroczekSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremePP Biała Podlaska II 20179.160 s248.28 km/h6.021 s203.39 km/h1.665 s
13Konrad SobczykSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremeHoškovice 20089.170 s
14Dawid GulczyńskiSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremeGP Polski Piła I 20249.218 s257.87 km/h6.107 s196.18 km/h1.593 s
15Krzysztof DziuraSuzuki GSX-R 1000 NitroMoto Turbo ExtremeGP Polski Piła 20159.254 s
16Krzysztof DziuraKawasaki ZX-10RMoto Turbo ExtremeTuningzraz Svidník 20169.277 s240.91 km/h6.089 s201.16 km/h1.579 s
17Jakub RatajczakSuzuki HayabusaMoto ExtremeTrening GP Polski Piła 20199.293 s247.76 km/h6.105 s199.22 km/h1.620 s
18Artur StanisławskiSuzuki GSX-R 1000Moto Turbo ExtremeKoP Biała Podlaska II 20179.311 s245.75 km/h1.614 s
19Anna BąkSuzuki HayabusaMoto MaxiRace@Airport Werneuchen II 20239.322 s255.00 km/h6.170 s1.682 s
20Piotr WiśniewskiSuzuki HayabusaMoto ExtremePRD Hockenheim 20179.331 s
21Przemysław BadowskiKawasaki ZX-10RMoto ExtremePower Fest Trenčín II 20239.339 s236.27 km/h6.086 s197.66 km/h1.613 s
22Piotr CzekańskiSuzuki GSX-R 1070Moto Turbo ExtremeSSS Ełk 20129.344 s249.33 km/h1.563 s
23Jarosław KalataSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiGP Polski Piła II 20229.365 s248.10 km/h6.180 s201.11 km/h1.598 s
24Marek BieniarzSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremePP Biała Podlaska 20189.379 s249.13 km/h6.234 s200.56 km/h1.629 s
25Paweł PersSuzuki HayabusaMoto MaxiGP Polski Piła V 20229.380 s240.00 km/h6.127 s200.11 km/h1.572 s
26Marcin WitalewskiSuzuki GSX-R 1000Moto ExtremeGP Polski Piła II 20239.410 s239.52 km/h6.157 s199.44 km/h1.655 s
27Marcin BadowskiSuzuki GSX-R 1000Moto ExtremePP Biała Podlaska I 20179.420 s236.00 km/h
28Piotr KawczyńskiKawasaki ZX-12RMoto MaxiGP Polski Piła III 20229.432 s240.32 km/h6.182 s196.29 km/h
29Sebastian PiórkowskiSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiGP Polski Piła I 20219.434 s249.30 km/h6.302 s201.34 km/h1.640 s
30Mateusz ZałęskiSuzuki GSX-R 1000Moto ExtremeSSS Bemowo 20139.439 s
31Damian SarapukSuzuki GSX-R 750Moto MaxiGP Polski Piła III 20239.468 s237.31 km/h6.163 s193.34 km/h1.528 s
32Jarosław CzernikarzSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiGP Polski Piła I 20219.473 s236.99 km/h6.253 s198.23 km/h1.675 s
33ś.p. Robert MierzwińskiSuzuki HayabusaMoto ExtremeSSS Ełk 20119.492 s235.58 km/h1.523 s
34Wojciech PogranicznySuzuki GSX-R 1000Moto MaxiGP Polski Piła IV 20209.502 s246.06 km/h6.307 s198.78 km/h1.700 s
35Adam OstrowskiSuzuki GSX-R 1000Moto ExtremeWST Ułęż 20109.516 s
36Leszek DumanaKawasaki ZX-14RMoto Turbo ExtremeAms ČR Hoškovice I 20179.543 s246.12 km/h
37Krzysztof DziuraSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremeKoP Ułęż 20199.561 s233.07 km/h6.257 s189.05 km/h1.628 s
38Norbert StachurskiSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiKoP Ułęż 20229.567 s250.24 km/h1.643 s
39Paweł RatajczakSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiPower Fest Trenčín I 20229.599 s242.83 km/h6.377 s194.75 km/h1.657 s
40Sławomir DetmerSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiGP Polski Piła III 20229.621 s240.48 km/h6.349 s191.59 km/h1.656 s
41Mateusz PiątekSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiTuningzraz Svidník 20159.627 s240.09 km/h6.389 s197.87 km/h1.743 s
42Damian KurekSuzuki GSX-R 1000Moto ExtremeSSS Częstochowa 20129.637 s235.89 km/h1.675 s
43Piotr CzekańskiSuzuki HayabusaMoto ExtremeKoP Biała Podlaska 20189.670 s243.33 km/h6.450 s1.848 s
44Dawid MudlaffKawasaki ZX-12RMoto ExtremePP Biała Podlaska I 20179.676 s235.29 km/h
45Mateusz ZałęskiSuzuki HayabusaMoto ExtremeSSS Bemowo 20139.683 s233.03 km/h1.557 s
46Rafał JednorowskiSuzuki GSX-R 1000Moto ExtremeSSS Biała Podlaska 20119.692 s226.45 km/h1.574 s
47Krzysztof DziuraHonda CBR 1000Moto Turbo ExtremeDrag Wars CZ vs SK Trenčín 20179.702 s237.51 km/h6.375 s195.68 km/h1.747 s
48Krzysztof BalickiYamaha YZF-R1Moto ExtremeSSS Kąkolewo 20109.716 s234.60 km/h1.629 s
49Roland KrzemińskiSuzuki GSX-R 1000Moto ExtremeSSS Pruszcz Gdański 20079.720 s
50Marcin TuszyńskiKawasaki ZX-10RMoto MaxiKoP Masłów 20229.733 s234.81 km/h6.410 s1.798 s
51Maciej BiałobłockiSuzuki HayabusaMoto ExtremeSSS Bemowo II 20069.744 s
52Sebastian JędrzejewskiYamaha R1Moto MaxiGP Polski Piła I 20219.749 s233.91 km/h6.440 s192.71 km/h1.740 s
53Adam GutkowskiSuzuki GSX-R 1000 TurboMoto Turbo ExtremeGP Polski Piła 20159.769 s6.493 s199.00 km/h1.931 s
54Andrzej StachurskiKawasaki ZX-12RMoto MaxiSSS Ełk 20139.770 s232.73 km/h1.617 s
55Norbert PerlińskiSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiKoP Bednary 20189.785 s238.94 km/h6.482 s1.749 s
56Łukasz ZwolakSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiGP Polski Chojna 20199.807 s230.32 km/h1.680 s
57Maciej SosnowskiSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiKoP Bednary 20189.808 s227.22 km/h6.352 s1.519 s
58Dominik TarnarzewskiKawasaki ZX-12RMoto ExtremeGP Polski Suwałki 20199.820 s234.83 km/h
59Dariusz MelaKawasaki ZX-14RMoto MaxiGP Polski Piła II 20189.830 s234.52 km/h6.418 s200.11 km/h1.673 s
60Paweł SobieńSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiKoP Bednary 20189.835 s239.34 km/h6.543 s1.866 s
61Łukasz WieczorekHonda CBR 1000Moto MaxiSSS Lublin 20109.845 s238.66 km/h1.734 s
62Artur ŻurekSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiGP Polski Piła III 20229.846 s223.46 km/h6.374 s182.37 km/h1.633 s
63Tomasz KasztanAprilia RSV4Moto MaxiKoP Masłów 20229.855 s231.87 km/h6.489 s1.743 s
64Wojciech StoeckSuzuki GSX-R 750Moto MaxiSCS Test Day Piła III 20209.859 s230.47 km/h6.345 s193.65 km/h1.594 s
65Piotr KoziołekSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiGP Polski Ułęż 20169.865 s231.51 km/h1.650 s
66Dawid GulczyńskiBMW S1000 RRMoto MaxiGP Polski Piła III 20239.871 s237.93 km/h6.592 s193.65 km/h1.729 s
67Norbert StachurskiKawasaki ZX-10RMoto MaxiPP Biała Podlaska 20189.880 s231.51 km/h6.513 s189.47 km/h1.705 s
68Sławomir KłosowskiSuzuki GSX-R 1000Moto ExtremeSSS Bemowo II 20069.882 s
69Anna BąkBMW S1000 RRMoto MaxiGP Polski Piła II 20229.897 s244.89 km/h6.678 s191.69 km/h1.853 s
70Jarosław KalataSuzuki HayabusaMoto MaxiKoP Dajtki 20209.910 s231.92 km/h6.494 s1.539 s
71Adrian RatajczykSuzuki GSX-R 750Moto MaxiGP Polski Broczyno 20229.911 s230.91 km/h6.475 s184.71 km/h1.684 s
72Anna BąkYamaha R1Moto MaxiGP Polski Piła II 20219.913 s234.83 km/h6.613 s190.98 km/h1.816 s
73Maciej GrabarzBMW S1000 RRMoto MaxiGP Polski Piła I 20239.914 s234.37 km/h6.515 s193.54 km/h1.640 s
74Maciej KinalskiSuzuki GSX-R 750Moto MaxiGP Polski Piła II 20209.934 s229.88 km/h6.438 s188.87 km/h1.641 s
75Andrzej StachurskiKawasaki ZX-14RMoto ExtremeKoP Dajtki 20219.935 s232.02 km/h6.546 s185.09 km/h1.811 s
76Paweł PersSuzuki HayabusaMoto MaxiFast VAG Piła 20249.956 s234.20 km/h6.580 s189.90 km/h1.773 s
77Jarosław ChabowskiSuzuki GSX-R 1000Moto ExtremeSSS Bemowo I 20099.983 s238.66 km/h1.774 s
78Marcin OleszczukSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiBezpieczne Wyścigi Ułęż II 20149.986 s
Lp.KierowcaPojazdKlasaNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Grzegorz StaszewskiChevrolet Corvette C3AWD TurboDoorslammers Santa Pod 20247.342 s310.47 km/h4.797 s249.03 km/h1.172 s
2Wojciech MuchaChevrolet Monte Carlo IVRWD TurboMW Kiskunlacháza I 20247.360 s303.77 km/h4.769 s239.69 km/h1.159 s
3Przemysław SochackiPontiac Firebird IIIRWD TurboGP Polski Piła III 20237.417 s292.68 km/h4.731 s239.36 km/h1.059 s
4Marcin BlauthChevrolet Camaro I SSAWD TurboGP Polski Piła V 20227.591 s305.34 km/h5.040 s242.42 km/h1.271 s
5Wojciech AdamczykToyota Celica RA28RWD TurboSCS Test Day Piła III 20217.835 s292.68 km/h5.137 s237.62 km/h1.242 s
6Paweł RatajczakSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremeTTT Finsterwalde IV 20197.847 s294.73 km/h5.212 s240.03 km/h1.385 s
7Mariusz LejmanChevrolet Corvette C6RWD TurboDoorslammers Santa Pod 20247.868 s272.24 km/h5.023 s224.47 km/h1.157 s
8Mateusz TurajSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremePRD Hockenheim 20197.910 s296.92 km/h
9Przemysław KomarMitsubishi Lancer EV8AWD TurboGP Polski Piła V 20217.910 s285.94 km/h5.160 s226.55 km/h1.276 s
10Mateusz BańkowiakJaguar XKR IRWD N/AMW Kiskunlacháza II 20248.054 s280.93 km/h5.241 s217.83 km/h1.207 s
11Dawid LamikOpel Corsa AFWD TurboDoorslammers Santa Pod 20248.078 s259.60 km/h5.321 s232.24 km/h1.425 s
12Zbigniew BrachFord Mustang FoxRWD TurboViertelmeile T&T Zerbst I 20228.195 s279.15 km/h5.383 s222.73 km/h1.303 s
13Maverick HayabusaSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremeTRS Kunmadáras III 20238.198 s269.76 km/h5.307 s222.15 km/h1.316 s
14Morten CarlsenChevrolet Bel-Air IRWD TurboGP Polski Piła I 20238.225 s272.93 km/h5.340 s217.39 km/h1.201 s
15Patryk WalkeAudi S5 8T CoupeStreet AWDGP Polski Piła III 20238.404 s272.31 km/h5.486 s217.78 km/h1.346 s
16Konrad ZakrzewskiOpel Calibra TsunamiAWD TurboTTT Finsterwalde V 20178.471 s274.91 km/h5.578 s215.17 km/h1.313 s
17Adam FrąckowiakSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremeGP Polski Piła III 20238.473 s265.29 km/h5.519 s215.82 km/h1.417 s
18Paweł RatajczakSuzuki HayabusaMoto ExtremeTRS Kunmadáras III 20238.505 s247.11 km/h5.381 s207.96 km/h1.284 s
19Wojciech MuchaToyota Supra JZA80RWD TurboAMC Dessau Zerbst I 20228.662 s267.66 km/h5.668 s210.53 km/h1.438 s
20Paul DziubekMitsubishi Lancer Evo IXAWD TurboPRD Hockenheim 20138.732 s278.32 km/h5.818 s209.10 km/h1.450 s
21Piotr WiśniewskiSuzuki GSX 1400 TurboMoto Turbo ExtremeGP Polski Piła III 20208.766 s254.41 km/h5.701 s209.79 km/h
22Radosław PeteraSuzuki Swift Mk2 GTI 4WDAWD TurboTTT Finsterwalde III 20198.766 s253.98 km/h5.659 s202.45 km/h1.365 s
23Tomasz ChencDodge Challenger I R/TRWD N/AGP Polski Piła III 20238.831 s246.23 km/h5.640 s197.69 km/h1.231 s
24Marcin BlauthGMC TyphoonAWD TurboWST Ułęż III 20098.886 s
25Krzysztof DziuraBMW S1000 RRMoto Turbo ExtremeGP Polski Piła VI 20218.957 s256.95 km/h5.917 s216.86 km/h1.572 s
26Mariusz LejmanNissan 350ZRWD TurboJapShow Finale Santa Pod 20238.965 s253.05 km/h5.844 s201.58 km/h1.468 s
27Przemysław BadowskiSuzuki GSX-R 1000Moto Turbo ExtremeSSS Ełk 20128.967 s265.75 km/h1.497 s
28Rafał KąkolVolkswagen Golf IIDiesel FWDDoorslammers Santa Pod 20249.005 s242.43 km/h5.889 s201.55 km/h1.486 s
29Tomasz DrożdżBMW E46 M3RWD TurboDoorslammers Santa Pod 20239.059 s251.57 km/h5.901 s198.25 km/h1.439 s
30Dawid MudlaffKawasaki ZX-14RMoto ExtremeGP Polski Piła II 20219.069 s237.93 km/h1.470 s
31Piotr KawczyńskiSuzuki HayabusaMoto MaxiGP Polski Piła I 20249.091 s243.73 km/h5.896 s201.56 km/h1.538 s
32Przemysław BadowskiSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremeGP Polski Ułęż II 20179.150 s248.79 km/h1.677 s
33Jacek MroczekSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremePP Biała Podlaska II 20179.160 s248.28 km/h6.021 s203.39 km/h1.665 s
34Konrad SobczykSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremeHoškovice 20089.170 s
35Krzysztof KrawczukVolkswagen Golf IIAWD TurboTTT Finsterwalde VI 20159.201 s258.64 km/h6.117 s199.27 km/h1.561 s
36Dawid GulczyńskiSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremeGP Polski Piła I 20249.218 s257.87 km/h6.107 s196.18 km/h1.593 s
37Robert MatysiakNissan GT-R R35 by RobinAWD TurboTTT Finsterwalde VI 20179.226 s251.46 km/h6.019 s202.13 km/h1.532 s
38Piotr SawczenkoHonda Civic EGFWD TurboTRS Kunmadáras IV 20229.238 s262.68 km/h6.153 s198.81 km/h1.626 s
39Krzysztof DziuraSuzuki GSX-R 1000 NitroMoto Turbo ExtremeGP Polski Piła 20159.254 s
40Krzysztof DziuraKawasaki ZX-10RMoto Turbo ExtremeTuningzraz Svidník 20169.277 s240.91 km/h6.089 s201.16 km/h1.579 s
41Łukasz FilipkowskiAudi S4 B5 Avant BiMotoAWD TurboViertelmeile Zerbst VI 20209.285 s257.00 km/h6.172 s204.00 km/h1.600 s
42Jakub RatajczakSuzuki HayabusaMoto ExtremeTrening GP Polski Piła 20199.293 s247.76 km/h6.105 s199.22 km/h1.620 s
43Paweł MikołajczakToyota Supra JZA80RWD TurboGP Polski Piła III 20239.300 s231.66 km/h5.943 s188.87 km/h1.291 s
44Artur StanisławskiSuzuki GSX-R 1000Moto Turbo ExtremeKoP Biała Podlaska II 20179.311 s245.75 km/h1.614 s
45Anna BąkSuzuki HayabusaMoto MaxiRace@Airport Werneuchen II 20239.322 s255.00 km/h6.170 s1.682 s
46Piotr WiśniewskiSuzuki HayabusaMoto ExtremePRD Hockenheim 20179.331 s
47Przemysław BadowskiKawasaki ZX-10RMoto ExtremePower Fest Trenčín II 20239.339 s236.27 km/h6.086 s197.66 km/h1.613 s
48Piotr CzekańskiSuzuki GSX-R 1070Moto Turbo ExtremeSSS Ełk 20129.344 s249.33 km/h1.563 s
49Piotr ZakrzewskiPorsche 992 Turbo SAWD TurboGP Polski Piła I 20229.348 s238.88 km/h6.072 s191.59 km/h1.457 s
50Jarosław KalataSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiGP Polski Piła II 20229.365 s248.10 km/h6.180 s201.11 km/h1.598 s
51Daniel MrzygłódVolkswagen Golf IDiesel AWDRace@Airport Werneuchen II 20239.368 s244.80 km/h6.077 s1.476 s
52Marek BieniarzSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremePP Biała Podlaska 20189.379 s249.13 km/h6.234 s200.56 km/h1.629 s
53Paweł PersSuzuki HayabusaMoto MaxiGP Polski Piła V 20229.380 s240.00 km/h6.127 s200.11 km/h1.572 s
54Marcin WitalewskiSuzuki GSX-R 1000Moto ExtremeGP Polski Piła II 20239.410 s239.52 km/h6.157 s199.44 km/h1.655 s
55Tomasz JankowskiGMC SycloneAWD TurboTTT Finsterwalde V 20179.410 s233.30 km/h6.055 s189.40 km/h1.482 s
56Marcin BadowskiSuzuki GSX-R 1000Moto ExtremePP Biała Podlaska I 20179.420 s236.00 km/h
57Maciej ZiółkowskiVolkswagen LupoFWD TurboDoorslammers Santa Pod 20239.429 s250.63 km/h6.263 s195.43 km/h1.672 s
58Piotr KawczyńskiKawasaki ZX-12RMoto MaxiGP Polski Piła III 20229.432 s240.32 km/h6.182 s196.29 km/h
59Sebastian PiórkowskiSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiGP Polski Piła I 20219.434 s249.30 km/h6.302 s201.34 km/h1.640 s
60Piotr MatiakowskiNissan GT-R R35 HKS GT900+Street AWDGP Polski Piła III 20209.435 s248.44 km/h6.240 s198.01 km/h1.666 s
61Witold KarałowHonda Civic Coupe EJ7FWD TurboSaisonabschluss Wittstock 20189.439 s244.19 km/h6.193 s192.60 km/h1.562 s
62Mateusz ZałęskiSuzuki GSX-R 1000Moto ExtremeSSS Bemowo 20139.439 s
63Damian WiśniewskiAudi R8 4S V10Street AWDViertelmeile T&T Zerbst II 20229.455 s238.00 km/h6.111 s190.00 km/h1.493 s
64Arkadiusz OziębłoAudi S4 B5 Avant KillerAWD TurboKrems-Gneixendorf 20089.458 s253.75 km/h1.481 s
65Tomasz NagórskiMitsubishi Lancer Evo VII/IXAWD TurboSSS Bemowo II 20069.463 s
66Damian SarapukSuzuki GSX-R 750Moto MaxiGP Polski Piła III 20239.468 s237.31 km/h6.163 s193.34 km/h1.528 s
67Jarosław CzernikarzSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiGP Polski Piła I 20219.473 s236.99 km/h6.253 s198.23 km/h1.675 s
68Marcin PłudowskiAudi 90 B3 QuattroStreet AWDTTT Finsterwalde III 20199.490 s249.48 km/h6.295 s193.49 km/h1.598 s
69ś.p. Robert MierzwińskiSuzuki HayabusaMoto ExtremeSSS Ełk 20119.492 s235.58 km/h1.523 s
70Wojciech PogranicznySuzuki GSX-R 1000Moto MaxiGP Polski Piła IV 20209.502 s246.06 km/h6.307 s198.78 km/h1.700 s
71Adam OstrowskiSuzuki GSX-R 1000Moto ExtremeWST Ułęż 20109.516 s
72Jerzy KarpelTesla Model S PlaidElectric Street AWDAmerican Cars Mania Muchowiec 20239.517 s236.68 km/h
73Paweł GrelichVolkswagen Golf IIFWD TurboDoorslammers Santa Pod 20239.518 s256.93 km/h6.389 s197.22 km/h1.659 s
74Marcin RożenAudi 80 B3 QuattroStreet AWDGP Polski Suwałki 20199.519 s252.98 km/h1.646 s
75Andrzej MajchrzykHonda CRX EE8FWD N/ADoorslammers Santa Pod 20239.535 s233.82 km/h6.181 s190.49 km/h1.529 s
76Leszek DumanaKawasaki ZX-14RMoto Turbo ExtremeAms ČR Hoškovice I 20179.543 s246.12 km/h
77Krzysztof DziuraSuzuki HayabusaMoto Turbo ExtremeKoP Ułęż 20199.561 s233.07 km/h6.257 s189.05 km/h1.628 s
78Norbert StachurskiSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiKoP Ułęż 20229.567 s250.24 km/h1.643 s
79Michał SurowińskiToyota Celica T23FWD TurboTTT Finsterwalde VI 20189.570 s260.77 km/h6.446 s200.21 km/h1.705 s
80Constantin BlümelChevrolet Camaro VI SSRWD N/ADoorslammers Santa Pod 20239.581 s228.73 km/h6.147 s183.80 km/h1.361 s
81Jurij SorokinMitsubishi Lancer Evo IVAWD TurboPower Fest Trenčín II 20229.594 s238.49 km/h6.268 s187.61 km/h1.513 s
82Paweł RatajczakSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiPower Fest Trenčín I 20229.599 s242.83 km/h6.377 s194.75 km/h1.657 s
83Paweł MajdańskiAudi TT RS 8SAWD TurboFast VAG Masłów 20229.606 s237.60 km/h1.576 s
84Morten CarlsenChevrolet Camaro I SSRWD TurboPRD Hockenheim 20189.611 s227.18 km/h6.155 s183.35 km/h1.439 s
85Piotr FormelaVolkswagen Golf IIDiesel FWDDoorslammers Santa Pod 20249.612 s235.33 km/h6.248 s184.74 km/h1.496 s
86Bartosz BrygałaVolkswagen Golf IVDiesel AWDGP Polski Piła II 20239.616 s230.03 km/h6.221 s186.62 km/h1.475 s
87Sławomir DetmerSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiGP Polski Piła III 20229.621 s240.48 km/h6.349 s191.59 km/h1.656 s
88Mateusz PiątekSuzuki GSX-R 1000Moto MaxiTuningzraz Svidník 20159.627 s240.09 km/h6.389 s197.87 km/h1.743 s
89Dawid GezellaOpel Corsa AFWD TurboGP Polski Piła II 20219.630 s238.09 km/h6.277 s183.11 km/h1.427 s
90Damian KurekSuzuki GSX-R 1000Moto ExtremeSSS Częstochowa 20129.637 s235.89 km/h1.675 s
91Łukasz LaskowskiHonda Civic EGFWD TurboViertelmeile T&T Zerbst II 20229.645 s263.00 km/h6.533 s195.00 km/h
92Xawery MielcarekOpel Corsa AFWD N/AGP Polski Piła III 20239.645 s237.62 km/h6.323 s191.08 km/h1.548 s
93Morten CarlsenChevrolet Chevelle I SSRWD N/AEESLC Tököl 20079.647 s235.29 km/h6.264 s188.97 km/h1.541 s
94Zbigniew BrachNissan GT-R R35 HKS GT800AWD TurboGP Polski Wilcze Laski II 20169.648 s239.20 km/h1.568 s
95Piotr CzekańskiSuzuki HayabusaMoto ExtremeKoP Biała Podlaska 20189.670 s243.33 km/h6.450 s1.848 s
96Dawid MudlaffKawasaki ZX-12RMoto ExtremePP Biała Podlaska I 20179.676 s235.29 km/h
97Mateusz ZałęskiSuzuki HayabusaMoto ExtremeSSS Bemowo 20139.683 s233.03 km/h1.557 s
98Rafał JednorowskiSuzuki GSX-R 1000Moto ExtremeSSS Biała Podlaska 20119.692 s226.45 km/h1.574 s
99Krzysztof DziuraHonda CBR 1000Moto Turbo ExtremeDrag Wars CZ vs SK Trenčín 20179.702 s237.51 km/h6.375 s195.68 km/h1.747 s
100Kamil KrzemieńMazda 323F BGFWD TurboTTT Finsterwalde VI 20189.706 s244.66 km/h6.423 s188.03 km/h1.667 s
Lp.KierowcaSamochódKlasaNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Grzegorz StaszewskiChevrolet Corvette C3AWD TurboDoorslammers Santa Pod 20247.342 s310.47 km/h4.797 s249.03 km/h1.172 s
2Marcin BlauthChevrolet Camaro I SSAWD TurboGP Polski Piła V 20227.591 s305.34 km/h5.040 s242.42 km/h1.271 s
3Przemysław KomarMitsubishi Lancer EV8AWD TurboGP Polski Piła V 20217.910 s285.94 km/h5.160 s226.55 km/h1.276 s
4Patryk WalkeAudi S5 8T CoupeStreet AWDGP Polski Piła III 20238.404 s272.31 km/h5.486 s217.78 km/h1.346 s
5Konrad ZakrzewskiOpel Calibra TsunamiAWD TurboTTT Finsterwalde V 20178.471 s274.91 km/h5.578 s215.17 km/h1.313 s
6Paul DziubekMitsubishi Lancer Evo IXAWD TurboPRD Hockenheim 20138.732 s278.32 km/h5.818 s209.10 km/h1.450 s
7Radosław PeteraSuzuki Swift Mk2 GTI 4WDAWD TurboTTT Finsterwalde III 20198.766 s253.98 km/h5.659 s202.45 km/h1.365 s
8Marcin BlauthGMC TyphoonAWD TurboWST Ułęż III 20098.886 s
9Krzysztof KrawczukVolkswagen Golf IIAWD TurboTTT Finsterwalde VI 20159.201 s258.64 km/h6.117 s199.27 km/h1.561 s
10Robert MatysiakNissan GT-R R35 by RobinAWD TurboTTT Finsterwalde VI 20179.226 s251.46 km/h6.019 s202.13 km/h1.532 s
11Łukasz FilipkowskiAudi S4 B5 Avant BiMotoAWD TurboViertelmeile Zerbst VI 20209.285 s257.00 km/h6.172 s204.00 km/h1.600 s
12Piotr ZakrzewskiPorsche 992 Turbo SAWD TurboGP Polski Piła I 20229.348 s238.88 km/h6.072 s191.59 km/h1.457 s
13Daniel MrzygłódVolkswagen Golf IDiesel AWDRace@Airport Werneuchen II 20239.368 s244.80 km/h6.077 s1.476 s
14Tomasz JankowskiGMC SycloneAWD TurboTTT Finsterwalde V 20179.410 s233.30 km/h6.055 s189.40 km/h1.482 s
15Piotr MatiakowskiNissan GT-R R35 HKS GT900+Street AWDGP Polski Piła III 20209.435 s248.44 km/h6.240 s198.01 km/h1.666 s
16Damian WiśniewskiAudi R8 4S V10Street AWDViertelmeile T&T Zerbst II 20229.455 s238.00 km/h6.111 s190.00 km/h1.493 s
17Arkadiusz OziębłoAudi S4 B5 Avant KillerAWD TurboKrems-Gneixendorf 20089.458 s253.75 km/h1.481 s
18Tomasz NagórskiMitsubishi Lancer Evo VII/IXAWD TurboSSS Bemowo II 20069.463 s
19Marcin PłudowskiAudi 90 B3 QuattroStreet AWDTTT Finsterwalde III 20199.490 s249.48 km/h6.295 s193.49 km/h1.598 s
20Marcin RożenAudi 80 B3 QuattroStreet AWDGP Polski Suwałki 20199.519 s252.98 km/h1.646 s
21Jurij SorokinMitsubishi Lancer Evo IVAWD TurboPower Fest Trenčín II 20229.594 s238.49 km/h6.268 s187.61 km/h1.513 s
22Paweł MajdańskiAudi TT RS 8SAWD TurboFast VAG Masłów 20229.606 s237.60 km/h1.576 s
23Bartosz BrygałaVolkswagen Golf IVDiesel AWDGP Polski Piła II 20239.616 s230.03 km/h6.221 s186.62 km/h1.475 s
24Zbigniew BrachNissan GT-R R35 HKS GT800AWD TurboGP Polski Wilcze Laski II 20169.648 s239.20 km/h1.568 s
25Mateusz BańkowiakPorsche 992 Turbo SStreet AWDGP Polski Piła III 20229.727 s229.44 km/h6.287 s181.45 km/h1.534 s
26Jarosław ŚwierkotVolkswagen Golf IAWD TurboAms ČR Hoškovice IV 20169.764 s243.65 km/h6.355 s195.40 km/h1.548 s
27Przemysław KrawczykAudi A3 8PStreet AWDGP Polski Piła V 20229.764 s222.77 km/h6.342 s187.11 km/h1.560 s
28Rafał WalasAudi S4 B5Street AWDThe Test Day Piła 20199.778 s237.62 km/h6.438 s183.76 km/h1.623 s
29Bartosz WaligórskiMercedes-Benz E63 S AMG (W213)Street AWDGP Polski Piła I 20249.792 s234.37 km/h6.403 s186.23 km/h1.701 s
30Marcin CzernikSubaru Impreza GFC8 CoupeAWD TurboSSS Bemowo II 20069.805 s
Lp.KierowcaSamochódKlasaNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Wojciech MuchaChevrolet Monte Carlo IVRWD TurboMW Kiskunlacháza I 20247.360 s303.77 km/h4.769 s239.69 km/h1.159 s
2Przemysław SochackiPontiac Firebird IIIRWD TurboGP Polski Piła III 20237.417 s292.68 km/h4.731 s239.36 km/h1.059 s
3Wojciech AdamczykToyota Celica RA28RWD TurboSCS Test Day Piła III 20217.835 s292.68 km/h5.137 s237.62 km/h1.242 s
4Mariusz LejmanChevrolet Corvette C6RWD TurboDoorslammers Santa Pod 20247.868 s272.24 km/h5.023 s224.47 km/h1.157 s
5Mateusz BańkowiakJaguar XKR IRWD N/AMW Kiskunlacháza II 20248.054 s280.93 km/h5.241 s217.83 km/h1.207 s
6Zbigniew BrachFord Mustang FoxRWD TurboViertelmeile T&T Zerbst I 20228.195 s279.15 km/h5.383 s222.73 km/h1.303 s
7Morten CarlsenChevrolet Bel-Air IRWD TurboGP Polski Piła I 20238.225 s272.93 km/h5.340 s217.39 km/h1.201 s
8Wojciech MuchaToyota Supra JZA80RWD TurboAMC Dessau Zerbst I 20228.662 s267.66 km/h5.668 s210.53 km/h1.438 s
9Tomasz ChencDodge Challenger I R/TRWD N/AGP Polski Piła III 20238.831 s246.23 km/h5.640 s197.69 km/h1.231 s
10Mariusz LejmanNissan 350ZRWD TurboJapShow Finale Santa Pod 20238.965 s253.05 km/h5.844 s201.58 km/h1.468 s
11Tomasz DrożdżBMW E46 M3RWD TurboDoorslammers Santa Pod 20239.059 s251.57 km/h5.901 s198.25 km/h1.439 s
12Paweł MikołajczakToyota Supra JZA80RWD TurboGP Polski Piła III 20239.300 s231.66 km/h5.943 s188.87 km/h1.291 s
13Constantin BlümelChevrolet Camaro VI SSRWD N/ADoorslammers Santa Pod 20239.581 s228.73 km/h6.147 s183.80 km/h1.361 s
14Morten CarlsenChevrolet Camaro I SSRWD TurboPRD Hockenheim 20189.611 s227.18 km/h6.155 s183.35 km/h1.439 s
15Morten CarlsenChevrolet Chevelle I SSRWD N/AEESLC Tököl 20079.647 s235.29 km/h6.264 s188.97 km/h1.541 s
16Ela SzczyrbowskaBMW E46 CoupeStreet RWDPower Fest Trenčín II 20239.734 s248.72 km/h6.552 s196.06 km/h1.811 s
17Andrzej OssowskiMercedes-Benz C300 (W202)Diesel RWDGP Polski Piła III 20239.821 s223.32 km/h6.292 s181.36 km/h1.466 s
18Paweł WielkopolanPlymouth Duster IRWD TurboMoto Piknik Dajtki I 20079.875 s
19Mateusz BańkowiakChevrolet Corvette C6RWD N/ADoorslammers Santa Pod 20249.959 s219.03 km/h6.429 s172.28 km/h1.433 s
20Robert MituniewiczFord Mustang S-550 GTRWD TurboGP Polski Piła I 202210.182 s227.27 km/h6.683 s175.26 km/h1.645 s
21Piotr M. NowakBMW E36 M3RWD TurboEESLC Tököl 201010.292 s216.86 km/h
22Tomasz JaworskiFord Mustang S-550 GTRWD N/AViertelmeile T&T Zerbst I 202310.407 s221.56 km/h6.799 s176.51 km/h1.645 s
23Michał JaroszkiewiczNissan 350ZRWD TurboGP Polski Piła I 202410.463 s230.91 km/h6.965 s174.75 km/h1.710 s
24Daniel PykaFord Mustang S-550 GTRWD TurboGP Polski Piła III 202310.472 s224.15 km/h6.903 s176.47 km/h1.785 s
25Piotr SikoraDodge Coronet V CoupeRWD N/AWST Ułęż IV 200810.495 s
26Jarosław MaćkoFord Mustang S-550 GTRWD TurboGP Polski Piła III 202210.539 s218.31 km/h6.922 s173.82 km/h1.735 s
27Krzysztof JakubowskiNissan 350ZStreet RWDTTT Finsterwalde VI 201710.571 s220.02 km/h6.926 s176.75 km/h1.846 s
28Jan SołtysiakChevrolet Corvette C7RWD TurboGP Polski Piła III 202210.589 s212.89 km/h6.860 s164.75 km/h1.616 s
29Agnieszka MackiewiczMcLaren 720SStreet RWDGP Polski Piła I 202410.609 s223.32 km/h7.107 s179.82 km/h2.041 s
30Łukasz WolnyFerrari F8 TributoStreet RWDAmerican Cars Mania Muchowiec 202310.609 s221.40 km/h
Lp.KierowcaSamochódKlasaNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Dawid LamikOpel Corsa AFWD TurboDoorslammers Santa Pod 20248.078 s259.60 km/h5.321 s232.24 km/h1.425 s
2Rafał KąkolVolkswagen Golf IIDiesel FWDDoorslammers Santa Pod 20249.005 s242.43 km/h5.889 s201.55 km/h1.486 s
3Piotr SawczenkoHonda Civic EGFWD TurboTRS Kunmadáras IV 20229.238 s262.68 km/h6.153 s198.81 km/h1.626 s
4Maciej ZiółkowskiVolkswagen LupoFWD TurboDoorslammers Santa Pod 20239.429 s250.63 km/h6.263 s195.43 km/h1.672 s
5Witold KarałowHonda Civic Coupe EJ7FWD TurboSaisonabschluss Wittstock 20089.439 s244.19 km/h6.193 s192.60 km/h1.562 s
6Paweł GrelichVolkswagen Golf IIFWD TurboDoorslammers Santa Pod 20239.518 s256.93 km/h6.389 s197.22 km/h1.659 s
7Andrzej MajchrzykHonda CRX EE8FWD N/ADoorslammers Santa Pod 20239.535 s233.82 km/h6.181 s190.49 km/h1.529 s
8Michał SurowińskiToyota Celica T23FWD TurboTTT Finsterwalde VI 20189.570 s260.77 km/h6.446 s200.21 km/h1.705 s
9Piotr FormelaVolkswagen Golf IIDiesel FWDDoorslammers Santa Pod 20249.612 s235.33 km/h6.248 s184.74 km/h1.496 s
10Dawid GezellaOpel Corsa AFWD TurboGP Polski Piła II 20219.630 s238.09 km/h6.277 s183.11 km/h1.427 s
11Łukasz LaskowskiHonda Civic EGFWD TurboViertelmeile T&T Zerbst II 20229.645 s263.00 km/h6.533 s195.00 km/h
12Xawery MielcarekOpel Corsa AFWD N/AGP Polski Piła III 20239.645 s237.62 km/h6.323 s191.08 km/h1.548 s
13Kamil KrzemieńMazda 323F BGFWD TurboTTT Finsterwalde VI 20189.706 s244.66 km/h6.423 s188.03 km/h1.667 s
14Paweł PietrzakSeat ArosaDiesel FWDDoorslammers Santa Pod 20219.894 s231.62 km/h6.489 s182.40 km/h1.582 s
15Tomasz MiotkVolkswagen Golf IIDiesel FWDGP Polski Piła V 202110.040 s223.88 km/h6.549 s181.63 km/h1.555 s
16Kamil WalasOpel Corsa AFWD TurboRace@Airport Werneuchen I 201610.145 s243.04 km/h6.837 s161.80 km/h1.688 s
17Patrycjusz DąbrowskiSeat Ibiza 6LDiesel FWDDoorslammers Santa Pod 202310.230 s215.90 km/h6.713 s179.69 km/h1.700 s
18Paweł PietrzakSeat ArosaDiesel FWDDoorslammers Santa Pod 202310.330 s217.14 km/h6.753 s177.51 km/h1.800 s
19Marek SpikaHonda Civic EGFWD TurboGP Polski Piła II 201910.364 s223.18 km/h1.657 s
20Marcin PłudowskiHonda Civic EEMini PlusSSS Biała Podlaska 201110.502 s220.37 km/h1.685 s
21Dawid GezellaOpel Corsa A GekoFWD TurboTTT Finsterwalde V 201610.574 s208.79 km/h6.790 s166.75 km/h1.674 s
22Jarosław GęgniewiczVolkswagen Golf IIIDiesel FWDDoorslammers Santa Pod 202310.579 s216.52 km/h6.888 s170.05 km/h1.669 s
23Łukasz RychłyHonda Civic EGFWD N/ADoorslammers Santa Pod 202310.606 s206.67 km/h6.792 s165.81 km/h1.612 s
24Dawid OlszewskiFiat Punto IFWD TurboGP Polski Piła II 201910.633 s215.82 km/h6.965 s173.74 km/h1.714 s
25Erwin KędzierskiHonda Civic EGFWD TurboGP Polski Piła II 202310.724 s215.43 km/h7.001 s168.85 km/h1.645 s
26Witold KarałowHonda Civic EKFWD TurboBilsport Action Meet Mantorp 200710.743 s220.10 km/h
27Mariusz GłowalaHonda Civic EEFWD N/AMW Kiskunlacháza V 201910.752 s199.83 km/h6.925 s165.72 km/h1.701 s
28Michał SurowińskiRover 114 GTIMini PlusMZA Luckau 201010.839 s198.90 km/h7.062 s171.70 km/h1.858 s
29Krzysztof PuszekSuzuki Alto IVFWD N/AGP Polski Piła I 201910.860 s204.08 km/h1.759 s
30Sylwester KwoczalaFiat SeicentoMini PlusTTT Finsterwalde VI 201710.876 s221.95 km/h7.269 s171.26 km/h1.939 s

Copyright © 2022 DragRacing.pl          

Ta strona używa ciasteczek.
Polityka ciasteczek
Więcej
AKCEPTUJĘ