Dragster

Lista najszybszych kierowców i aut przystosowanych stricte do wyścigów na 1/4 mili, których w znacznej większości nie spotkacie nigdy na publicznej drodze!

Top of the tops

Moto

Street

Top 50 Drag
AWD
RWD Turbo
FWD Turbo
RWD N/A
FWD N/A
FWD Diesel
Diesel
Mini Plus
Mini
Lp.KierowcaSamochódKlasaNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Grzegorz StaszewskiChevrolet Corvette C3AWD TurboFast Show Main Event Drachten 20177.545 s279.07 km/h4.861 s237.62 km/h1.207 s
2Marcin BlauthChevrolet Camaro I SSAWD TurboDoorslammers Santa Pod 20187.743 s286.16 km/h4.988 s230.14 km/h1.198 s
3Wojciech AdamczykToyota Celica RA28RWD TurboSCS Test Day Piła III 20217.835 s292.68 km/h5.137 s237.62 km/h1.242 s
4Przemysław KomarMitsubishi Lancer EV8AWD TurboGP Polski Piła V 20217.910 s285.94 km/h5.160 s226.55 km/h1.276 s
5Zbigniew BrachFord Mustang FoxRWD TurboViertelmeile T&T Zerbst I 20228.195 s279.15 km/h5.383 s222.73 km/h1.303 s
6Morten CarlsenChevrolet Bel-AirRWD TurboGP Polski Piła V 20218.383 s267.45 km/h5.416 s209.42 km/h1.258 s
7Przemysław SochackiPontiac FirebirdRWD TurboGP Polski Piła V 20218.429 s264.51 km/h5.471 s210.03 km/h1.235 s
8Konrad ZakrzewskiOpel Calibra TsunamiAWD TurboTTT Finsterwalde V 20178.471 s274.91 km/h5.578 s215.17 km/h1.313 s
9Dawid LamikOpel Corsa AFWD TurboMW Kiskunlacháza IV 20228.581 s271.10 km/h5.700 s214.11 km/h1.459 s
10Wojciech MuchaToyota SupraRWD TurboAMC Dessau Zerbst I 20228.662 s267.66 km/h5.668 s210.53 km/h1.438 s
11Paul DziubekMitsubishi Lancer Evo IXAWD TurboPRD Hockenheim 20138.732 s278.32 km/h5.818 s209.10 km/h1.450 s
12Radosław PeteraSuzuki Swift 4WDAWD TurboTTT Finsterwalde III 20198.766 s253.98 km/h5.659 s202.45 km/h1.365 s
13Marcin BlauthGMC TyphoonAWD TurboWST Ułęż III 20098.886 s
14Krzysztof KrawczukVolkswagen Golf IIAWD TurboTTT Finsterwalde VI 20159.201 s258.64 km/h6.117 s199.27 km/h1.561 s
15Robert MatysiakNissan GT-R R35 by RobinAWD TurboTTT Finsterwalde VI 20179.226 s251.46 km/h6.019 s202.13 km/h1.532 s
16Łukasz FilipkowskiAudi S4 B5 Avant BiMotoAWD TurboViertelmeile Zerbst VI 20209.285 s257.00 km/h6.172 s204.00 km/h1.600 s
17Piotr ZakrzewskiPorsche 992 Turbo SAWD TurboGP Polski Piła I 20229.348 s238.88 km/h6.072 s191.59 km/h1.457 s
18Tomasz JankowskiGMC SycloneAWD TurboTTT Finsterwalde V 20179.410 s233.30 km/h6.055 s189.40 km/h1.482 s
19Witold KarałowHonda Civic CoupeFWD TurboSaisonabschluss Wittstock 20089.439 s244.19 km/h6.193 s192.60 km/h1.562 s
20Arkadiusz OziębłoAudi S4 B5 Avant KillerAWD TurboKrems-Gneixendorf 20089.458 s253.75 km/h1.481 s
21Tomasz NagórskiMitsubishi Lancer Evo VII/IXAWD TurboSSS Bemowo II 20069.463 s
22Daniel MrzygłódVolkswagen Golf IDiesel AWDGP Polski Piła III 20219.470 s230.76 km/h6.145 s188.67 km/h1.410 s
23Damian WiśniewskiAudi R8 V10AWD TurboGP Polski Piła VI 20219.510 s236.99 km/h6.212 s196.18 km/h1.597 s
24Michał SurowińskiToyota CelicaFWD TurboTTT Finsterwalde VI 20189.570 s260.77 km/h6.446 s200.21 km/h1.705 s
25Paweł MikołajczakToyota SupraRWD TurboTTT Finsterwalde V 20189.589 s228.76 km/h6.159 s183.67 km/h1.374 s
26Jurij SorokinMitsubishi Lancer Evo IVAWD TurboPower Fest Trenčín II 20229.594 s238.49 km/h6.268 s187.61 km/h1.513 s
27Morten CarlsenChevrolet Camaro I SSRWD TurboPRD Hockenheim 20189.611 s227.18 km/h6.155 s183.35 km/h1.439 s
28Dawid GezellaOpel Corsa AFWD TurboGP Polski Piła II 20219.630 s238.09 km/h6.277 s183.11 km/h1.427 s
29Tomasz DrożdżBMW E46 M3RWD TurboGP Polski Piła VI 20219.636 s242.75 km/h6.372 s196.50 km/h1.577 s
30Morten CarlsenChevrolet Chevelle SSRWD N/AEESLC Tököl 20079.647 s235.29 km/h6.264 s188.97 km/h1.541 s
31Zbigniew BrachNissan GT-R R35 HKS GT800AWD TurboGP Polski Wilcze Laski II 20169.648 s239.20 km/h1.568 s
32Mariusz LejmanNissan 350ZRWD TurboAMC Dessau Zerbst I 20229.652 s234.53 km/h6.258 s183.67 km/h1.523 s
33Łukasz LaskowskiHonda Civic EGFWD TurboPower Fest Trenčín II 20229.702 s250.02 km/h6.485 s190.17 km/h1.632 s
34Kamil KrzemieńMazda 323FFWD TurboTTT Finsterwalde VI 20189.706 s244.66 km/h6.423 s188.03 km/h1.667 s
35Paweł MajdańskiAudi TT RSAWD TurboFast VAG Dajtki 20229.734 s242.00 km/h1.754 s
36Jarosław ŚwierkotVolkswagen Golf IAWD TurboAms ČR Hoškovice IV 20169.764 s243.65 km/h6.355 s195.40 km/h1.548 s
37Marcin CzernikSubaru Impreza CoupeAWD TurboSSS Bemowo II 20069.805 s
38Rafał KąkolVolkswagen Golf IIDiesel FWDGP Polski Piła V 20219.867 s236.68 km/h6.480 s180.54 km/h1.522 s
39Michał SikorskiVolkswagen SciroccoAWD TurboSCS Test Day Piła III 20219.875 s237.46 km/h6.559 s196.61 km/h1.737 s
40Paweł WielkopolanPlymouth DusterRWD TurboMoto Piknik Dajtki I 20079.875 s
41Piotr SawczenkoHonda Civic EGFWD TurboTTT Finsterwalde VI 20179.881 s232.97 km/h6.477 s187.20 km/h1.613 s
42Andrzej MajchrzykHonda CRX EE8FWD N/AViertelmeile T&T Zerbst IV 20219.882 s219.64 km/h6.329 s180.02 km/h1.439 s
43Krzysztof BijośAudi A8AWD TurboTuningzraz Svidník 20169.889 s241.02 km/h6.519 s183.34 km/h1.628 s
44Paweł PietrzakSeat ArosaDiesel FWDDoorslammers Santa Pod 20219.894 s231.62 km/h6.489 s182.40 km/h1.582 s
45Maciej ZiółkowskiVolkswagen LupoFWD TurboGP Polski Piła II 20229.940 s235.60 km/h6.587 s187.79 km/h1.712 s
46Łukasz GranatAudi TT RSAWD TurboTrening SCS Piła I 20219.959 s224.43 km/h1.589 s
47Tomasz MiotkVolkswagen Golf IIDiesel FWDGP Polski Piła V 202110.040 s223.88 km/h6.549 s181.63 km/h1.555 s
48Łukasz LamikVolkswagen Golf IIAWD TurboSeat Racing Ułęż 201210.066 s231.40 km/h1.688 s
49Rafał SzumowskiVolkswagen Golf IIAWD TurboVAG Racing Ułęż 201310.070 s
50Paweł GrelichVolkswagen Golf IIFWD TurboSCS Test Day Piła III 202010.075 s240.96 km/h6.657 s189.77 km/h1.576 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Grzegorz StaszewskiChevrolet Corvette C3Fast Show Main Event Drachten 20177.545 s279.07 km/h4.861 s237.62 km/h1.207 s
2Marcin Blauth
Chevrolet Camaro I SSDoorslammers Santa Pod 20187.743 s286.16 km/h4.988 s230.14 km/h1.198 s
3Przemysław KomarMitsubishi Lancer EV8GP Polski Piła V 20217.910 s285.94 km/h5.160 s226.55 km/h1.276 s
4Konrad ZakrzewskiOpel Calibra TsunamiTTT Finsterwalde V 20178.471 s274.91 km/h5.578 s215.17 km/h1.313 s
5Paul DziubekMitsubishi Lancer Evo IXPRD Hockenheim 20138.732 s278.32 km/h5.818 s209.10 km/h1.450 s
6Radosław PeteraSuzuki Swift 4WDTTT Finsterwalde III 20198.766 s253.98 km/h5.659 s202.45 km/h1.365 s
7Marcin BlauthGMC TyphoonWST Ułęż III 20098.886 s
8Krzysztof KrawczukVolkswagen Golf IITTT Finsterwalde VI 20159.201 s258.64 km/h6.117 s199.27 km/h1.561 s
9Robert MatysiakNissan GT-R R35 by RobinTTT Finsterwalde VI 20179.226 s251.46 km/h6.019 s202.13 km/h1.532 s
10Łukasz FilipkowskiAudi S4 B5 Avant BiMotoViertelmeile Zerbst VI 20209.285 s257.00 km/h6.172 s204.00 km/h1.600 s
11Piotr ZakrzewskiPorsche 992 Turbo SGP Polski Piła I 20229.348 s238.88 km/h6.072 s191.59 km/h1.457 s
12Tomasz JankowskiGMC SycloneTTT Finsterwalde V 20179.410 s233.30 km/h6.055 s189.40 km/h1.482 s
13Arkadiusz OziębłoAudi S4 B5 Avant KillerKrems-Gneixendorf 20089.458 s253.75 km/h1.481 s
14Tomasz NagórskiMitsubishi Lancer Evo VII/IXSSS Bemowo II 20069.463 s
15Damian WiśniewskiAudi R8 V10GP Polski Piła VI 20219.510 s236.99 km/h6.212 s196.18 km/h1.597 s
16Jurij SorokinMitsubishi Lancer Evo IVPower Fest Trenčín II 20229.594 s238.49 km/h6.268 s187.61 km/h1.513 s
17Zbigniew Brach
Nissan GT-R R35 HKS GT800GP Polski Wilcze Laski II 20169.648 s239.20 km/h1.568 s
18Paweł Majdański
Audi TT RSFast VAG Dajtki 20229.734 s242.00 km/h1.754 s
19Jarosław ŚwierkotVolkswagen Golf IAms ČR Hoškovice IV 20169.764 s243.65 km/h6.355 s195.40 km/h1.548 s
20Marcin CzernikSubaru Impreza CoupeSSS Bemowo II 20069.805 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Wojciech AdamczykToyota Celica RA28SCS Test Day Piła III 20217.835 s292.68 km/h5.137 s237.62 km/h1.242 s
2Zbigniew BrachFord Mustang FoxViertelmeile T&T Zerbst I 20228.195 s279.15 km/h5.383 s222.73 km/h1.303 s
3Morten CarlsenChevrolet Bel-AirGP Polski Piła V 20218.383 s267.45 km/h5.416 s209.42 km/h1.258 s
4Przemysław SochackiPontiac FirebirdGP Polski Piła V 20218.429 s264.51 km/h5.471 s210.03 km/h1.235 s
5Wojciech MuchaToyota SupraAMC Dessau Zerbst I 20228.662 s267.66 km/h5.668 s210.53 km/h1.438 s
6Paweł MikołajczakToyota SupraTTT Finsterwalde V 20189.589 s228.76 km/h6.159 s183.67 km/h1.374 s
7Morten CarlsenChevrolet Camaro SSPRD Hockenheim 20189.611 s227.18 km/h6.155 s183.35 km/h1.439 s
8Tomasz Drożdż
BMW E46 M3GP Polski Piła VI 20219.636 s242.75 km/h6.372 s196.50 km/h1.577 s
9Mariusz LejmanNissan 350ZAMC Dessau Zerbst I 20229.652 s234.53 km/h6.258 s183.67 km/h1.523 s
10Morten CarlsenChevrolet Chevelle SSPW Tököl IV 20089.783 s240.80 km/h6.487 s186.04 km/h1.626 s
11Paweł WielkopolanPlymouth DusterMoto Piknik Dajtki I 20079.875 s
12Robert MituniewiczFord Mustang GTGP Polski Piła I 202210.182 s227.27 km/h6.683 s175.26 km/h1.645 s
13Piotr M. NowakBMW E36 M3EESLC Tököl 201010.292 s216.86 km/h
14Ela SzczyrbowskaBMW E46 CoupeDrag Wars Trenčín 201910.577 s227.47 km/h7.098 s183.31 km/h2.043 s
15Wojciech PolowiecDodge Challenger SRTGP Polski Piła II 202110.667 s211.88 km/h6.935 s169.89 km/h1.710 s
16Dawid KamińskiBMW E36 CoupeAms ČR Hoškovice III 201610.678 s219.91 km/h6.942 s174.29 km/h1.618 s
17Jan SołtysiakChevrolet Corvette C7GP Polski Piła II 202210.754 s206.30 km/h
18Grzegorz KuletaChevrolet Corvette C4SSS Bemowo II 200510.791 s
19Paweł MarczakFord Mustang GTGP Polski Piła VI 202110.842 s216.47 km/h7.197 s175.18 km/h1.866 s
20Tomasz KaczmarczykVolkswagen PoloPP Biała Podlaska II 201710.901 s208.69 km/h1.859 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Dawid LamikOpel Corsa AMW Kiskunlacháza IV 20228.581 s271.10 km/h5.700 s214.11 km/h1.459 s
2Witold KarałowHonda Civic CoupeSaisonabschluss Wittstock 20089.439 s244.19 km/h6.193 s192.60 km/h1.562 s
3Michał Surowiński
Toyota CelicaTTT Finsterwalde VI 20189.570 s260.77 km/h6.446 s200.21 km/h1.705 s
4Dawid GezellaOpel Corsa AGP Polski Piła II 20219.630 s238.09 km/h6.277 s183.11 km/h1.427 s
5Łukasz LaskowskiHonda Civic EGPower Fest Trenčín II 20229.702 s250.02 km/h6.485 s190.17 km/h1.632 s
6Kamil KrzemieńMazda 323FTTT Finsterwalde VI 20189.706 s244.66 km/h6.423 s188.03 km/h1.667 s
7Piotr SawczenkoHonda Civic EGTTT Finsterwalde VI 20179.881 s232.97 km/h6.477 s187.20 km/h1.613 s
8Maciej ZiółkowskiVolkswagen LupoGP Polski Piła II 20229.940 s235.60 km/h6.587 s187.79 km/h1.712 s
9Paweł GrelichVolkswagen Golf IISCS Test Day Piła III 202010.075 s240.96 km/h6.657 s189.77 km/h1.576 s
10Kamil WalasOpel Corsa ARace@Airport Werneuchen I 201610.145 s243.04 km/h6.837 s161.80 km/h1.688 s
11Marek SpikaHonda Civic EGGP Polski Piła II 201910.364 s223.18 km/h1.657 s
12Dawid GezellaOpel Corsa A GekoTTT Finsterwalde V 201610.574 s208.79 km/h6.790 s166.75 km/h1.674 s
13Dawid OlszewskiFiat PuntoGP Polski Piła II 201910.633 s215.82 km/h6.965 s173.74 km/h1.714 s
14Witold KarałowHonda Civic EKBilsport Action Meet Mantorp 200710.743 s220.10 km/h
15Andreas GietlVolkswagen GolTTT Finsterwalde V 201710.883 s218.13 km/h7.229 s167.64 km/h1.805 s
16Mateusz BorkowskiOpel Corsa AGP Polski Piła I 202011.031 s212.64 km/h7.313 s172.16 km/h1.890 s
17Marcin KoziełHonda Civic CoupeGP Polski Piła III 201911.063 s211.51 km/h1.731 s
18Marcin WawrzakHonda CRX EE8Bilsport Action Meet Mantorp 200711.071 s
19Sebastian WalczykOpel Corsa ASCS Wilcze Laski II 201111.100 s
20Krzysztof RostankowskiMitsubishi ColtTTT Finsterwalde V 201511.169 s206.41 km/h7.343 s163.10 km/h1.854 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Morten CarlsenChevrolet Chevelle SSEESLC Tököl 20079.647 s235.29 km/h6.264 s188.97 km/h1.541 s
2Piotr SikoraDodge CoronetWST Ułęż IV 200810.495 s
3Constantin BlümelChevrolet Camaro VI SSGP Polski Piła II 202210.520 s212.38 km/h6.789 s169.25 km/h1.563 s
4Tomasz Jaworski
Ford Mustang GTMW Kiskunlacháza IV 202210.527 s210.43 km/h6.834 s170.55 km/h1.680 s
5Mateusz BańkowiakChevrolet Corvette C6GP Polski Piła II 202211.041 s209.91 km/h7.218 s160.85 km/h1.672 s
6Morten CarlsenChevrolet Camaro I SSSSS Toruń 200511.122 s
7Jarosław ŚwierkotBMW E30GP Polski Piła V 202111.198 s195.43 km/h7.158 s156.11 km/h1.620 s
8Chris BurnsVolkswagen Garbus BugeyedSSS Rudniki 201211.208 s198.89 km/h1.598 s
9Daniel Pyka
Ford Mustang GTGP Polski Piła VI 202111.246 s200.44 km/h7.315 s165.21 km/h1.749 s
10Sławomir NapierałaChevrolet Corvette C5GP Polski Piła I 201911.267 s203.27 km/h1.869 s
11Andrzej DziurkaPorsche 911 GT3 RSSSS Bemowo I 200511.491 s
12Krzysztof PogłodzińskiChevrolet CamaroGP Polski Piła II 201911.493 s191.59 km/h1.702 s
13Gizela SołtysiakChevrolet Corvette C8GP Polski Broczyno 202211.539 s193.54 km/h7.541 s159.92 km/h1.946 s
14Mariusz OlewińskiVolkswagen Golf IIGP Polski Dajtki I 201511.572 s202.00 km/h
15Wiktoria RozenekFord Mustang GTGP Polski Piła VI 202111.578 s192.61 km/h7.521 s160.28 km/h1.809 s
16Dawid SzczepaniakFord Mustang GTGP Polski Piła II 201811.800 s192.61 km/h7.652 s162.45 km/h1.794 s
17Maciej OsewskiBMW E21 V10Night Power Dajtki 201411.805 s
18Mateusz KaczmarskiFord Mustang GTGP Polski Piła III 202111.841 s193.34 km/h7.768 s152.80 km/h1.934 s
19Bartosz NowakPontiac Grand Prix 1979SCS Test Day Piła III 202012.008 s188.58 km/h7.722 s155.77 km/h1.859 s
20Jan Niemcewicz
Fiat 126pPP Biała Podlaska 201812.083 s174.33 km/h1.688 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Andrzej MajchrzykHonda CRX EE8Viertelmeile T&T Zerbst IV 20219.882 s219.64 km/h6.329 s180.02 km/h1.439 s
2Xawery MielcarekOpel Corsa ATTT Finsterwalde III 201710.674 s207.08 km/h6.884 s170.34 km/h1.618 s
3Łukasz RychłyHonda Civic EGGP Polski Piła III 202110.742 s212.51 km/h7.027 s169.73 km/h1.713 s
4Mariusz Głowala
Honda Civic EEMW Kiskunlacháza V 201910.752 s199.83 km/h6.925 s165.72 km/h1.701 s
5Krzysztof PuszekSuzuki Alto IVGP Polski Piła I 201910.860 s204.08 km/h1.759 s
6Krystian MazurHonda CRX EE8MZA Luckau 200910.910 s205.07 km/h7.117 s169.88 km/h1.898 s
7Konrad BukowskiHonda Civic EETuningzraz Milovice 200911.088 s207.00 km/h
8Krzysztof BagnickiHonda Civic EGTTT Finsterwalde VI 201811.106 s194.97 km/h7.083 s159.41 km/h1.668 s
9Michał Zagrodzki
Honda CRX EE8GP Polski Piła V 202111.188 s194.17 km/h7.138 s152.86 km/h1.587 s
10Rafał ŚpionekHonda Civic EGTTT Finsterwalde V 201611.269 s194.97 km/h7.283 s159.01 km/h1.773 s
11Xawery MielcarekOpel Astra F GSiPW Tököl V 200811.442 s206.30 km/h7.612 s163.26 km/h1.983 s
12Paweł TrawczyńskiHonda Civic Coupe EJ1GP Polski Piła II 202211.490 s194.27 km/h
13Radosław ZięcinaHonda Civic EGTTT Finsterwalde III 201711.573 s186.10 km/h7.355 s152.14 km/h1.681 s
14Michał StecOpel Corsa ATTT Finsterwalde V 201711.584 s187.75 km/h7.383 s152.69 km/h1.699 s
15Krzysztof BagnickiHonda Civic Coupe EJ1GP Polski Piła II 202011.875 s194.07 km/h7.798 s155.64 km/h1.938 s
16Jakub KotarskiHonda Civic EGGP Polski Piła I 201911.885 s188.67 km/h7.743 s152.93 km/h1.949 s
17Łukasz CzarneckiHonda Civic EGGP Polski Piła II 201812.031 s185.95 km/h7.811 s162.60 km/h1.966 s
18Tomasz ParzychHonda Civic EEGP Polski Piła III 201912.196 s179.19 km/h7.864 s145.33 km/h1.925 s
19Rafał ŚpionekHonda Civic Coupe EJ1GP Polski Piła 201512.386 s
20Dariusz FabisiakHonda Civic Coupe EJ1PW Tököl II 200912.402 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Rafał KąkolVolkswagen Golf IIGP Polski Piła V 20219.867 s236.68 km/h6.480 s180.54 km/h1.522 s
2Paweł PietrzakSeat ArosaDoorslammers Santa Pod 20219.894 s231.62 km/h6.489 s182.40 km/h1.582 s
3Tomasz MiotkVolkswagen Golf IIGP Polski Piła V 202110.040 s223.88 km/h6.549 s181.63 km/h1.555 s
4Piotr FormelaVolkswagen Golf IIGP Polski Piła III 202110.457 s221.67 km/h6.922 s173.91 km/h1.648 s
5Patrycjusz DąbrowskiSeat IbizaViertelmeile T&T Zerbst II 202111.011 s7.268 s1.837 s
6Andrzej OssowskiVolkswagen FoxGP Polski Piła III 201911.231 s209.79 km/h7.447 s162.96 km/h1.816 s
7Łukasz DąbrowaSeat IbizaAms ČR Hoškovice II 201711.934 s195.52 km/h7.925 s162.75 km/h2.034 s
8Andrzej OssowskiSeat IbizaPP Biała Podlaska II 201711.939 s206.06 km/h8.052 s164.30 km/h
9Mariusz ChrzanowskiSeat IbizaGP Polski Piła II 201812.152 s191.59 km/h8.072 s167.67 km/h2.129 s
10Łukasz WydraSeat IbizaGP Polski Piła VI 202112.257 s197.80 km/h8.189 s156.38 km/h2.053 s
11Andrzej OssowskiAudi A3GP Polski Wilcze Laski II 201612.277 s194.80 km/h2.009 s
12Piotr FormelaVolkswagen Golf IIGP Polski Piła I 201812.386 s192.20 km/h8.396 s151.42 km/h2.233 s
13Bartosz WilczekŠkoda Pick-UpSSS Poznań 200512.452 s
14Maciej ZiółkowskiVolkswagen Golf IIPP Biała Podlaska 201812.562 s181.36 km/h8.307 s150.94 km/h2.220 s
15Wojciech BudaSeat IbizaPP Toruń 201712.572 s194.59 km/h8.455 s150.94 km/h2.254 s
16Daniel GulińskiVolkswagen CorradoAO Skarbimierz II 200712.579 s
17Dawid SzymańskiVolkswagen Golf IIAMS Kamień Śląski 201512.609 s
18Adrian OssowskiSeat IbizaGP Polski Piła III 201912.631 s178.74 km/h2.065 s
19Grzegorz WaleckiŠkoda OctaviaSSS Ełk 201112.660 s188.72 km/h2.137 s
20Tomasz MeyerVolkswagen Golf IIGP Polski Piła I 202112.690 s187.30 km/h8.462 s146.69 km/h2.201 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Daniel Mrzygłód
Volkswagen Golf IGP Polski Piła III 20219.470 s230.76 km/h6.145 s188.67 km/h1.410 s
2Rafał KąkolVolkswagen Golf IIGP Polski Piła V 20219.867 s236.68 km/h6.480 s180.54 km/h1.522 s
3Paweł Pietrzak
Seat ArosaDoorslammers Santa Pod 20219.894 s231.62 km/h6.489 s182.40 km/h1.582 s
4Tomasz Miotk
Volkswagen Golf IIGP Polski Piła V 202110.040 s223.88 km/h6.549 s181.63 km/h1.555 s
5Bartosz BrygałaVolkswagen Golf IVViertelmeile T&T Zerbst II 202210.301 s229.00 km/h6.790 s177.00 km/h1.727 s
6Maciej GrabarzBMW E30Trening GP Polski Piła 201810.339 s208.45 km/h1.405 s
7Piotr FormelaVolkswagen Golf IIGP Polski Piła III 202110.457 s221.67 km/h6.922 s173.91 km/h1.648 s
8Dawid SzymańskiVolkswagen Golf IIKoP Dajtki 201810.648 s216.20 km/h6.959 s1.810 s
9Daniel GulińskiVolkswagen Golf IISSS Bemowo 201010.690 s210.83 km/h1.809 s
10Maciej OsewskiBMW 135xdKoP Dajtki 201810.799 s212.79 km/h7.154 s1.998 s
11Andrzej OssowskiMercedes-Benz W202Trening GP Polski Piła II 202210.800 s215.31 km/h7.125 s170.45 km/h1.831 s
12Sebastian Knąber
Volkswagen CorradoPP Biała Podlaska 201810.952 s203.96 km/h7.127 s166.67 km/h1.751 s
13Patrycjusz DąbrowskiSeat IbizaViertelmeile T&T Zerbst II 202111.011 s7.268 s1.837 s
14Maciej GrabarzBMW E90 335dKKM Śniatowo II 201611.203 s202.93 km/h
15Andrzej Ossowski
Volkswagen FoxGP Polski Piła III 201911.231 s209.79 km/h7.447 s162.96 km/h1.816 s
16Maciej OsewskiBMW E90 335dGP Polski Wilcze Laski I 201611.281 s
17Szymon Damek
Volkswagen Golf IEESLC Tököl 200711.394 s191.48 km/h7.246 s156.86 km/h1.686 s
18Łukasz DąbrowaSeat IbizaPP Toruń 201711.406 s195.12 km/h7.374 s157.89 km/h1.783 s
19Piotr PieperAudi 80 QuattroGP Polski Suwałki 201911.446 s192.00 km/h1.720 s
20Krzysztof KonickiAudi 200 QuattroSSS Piła 200611.538 s
21Cezary ŻuchowskiSeat IbizaGP Polski Piła III 201911.564 s196.82 km/h1.856 s
22Damian SzczygiełToyota MR2CarAT TP Piešťany 201611.588 s196.32 km/h7.555 s154.74 km/h1.903 s
23Marek StaszewskiAudi 200 QuattroPower Fest Trenčín 200811.645 s187.41 km/h7.380 s1.622 s
24Marek StaszewskiVolkswagen LupoSSS Toruń 200511.693 s
25Maciej GrabarzBMW M550d TouringGP Polski Piła II 202111.720 s189.07 km/h7.540 s151.26 km/h1.776 s
26Marek Jajczyk
BMW 550d Touring xDriveGP Polski Piła III 202111.797 s187.30 km/h7.591 s149.50 km/h1.692 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Marcin PłudowskiHonda CivicSSS Biała Podlaska 201110.502 s220.37 km/h1.685 s
2Michał SurowińskiRover 114 GTIMZA Luckau 201010.839 s198.90 km/h7.062 s171.70 km/h1.858 s
3Sylwester KwoczalaFiat SeicentoTTT Finsterwalde VI 201710.876 s221.95 km/h7.269 s171.26 km/h1.939 s
4Mariusz WilkosRover 114 GTIPW Tököl IV 200811.266 s210.52 km/h7.495 s161.07 km/h1.805 s
5Radosław PeteraSuzuki SwiftSSS Bemowo II 200911.723 s207.36 km/h1.989 s
6Dawid MetznerFiat CinquecentoTTT Finsterwalde V 201611.783 s195.27 km/h7.783 s157.43 km/h2.025 s
7Mateusz MichnaFiat SeicentoDragWars SK vs CZ Trenčín 201612.065 s200.94 km/h7.930 s153.07 km/h2.053 s
8Adrian BębenHonda Civic CoupeAO Skarbimierz II 200712.268 s
9Michał LizakFiat SeicentoDragWars SK vs CZ Trenčín 202012.355 s189.01 km/h8.167 s150.43 km/h2.091 s
10Stanisław JaworowiczHonda CivicSSS Bemowo II 200612.501 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Piotr GawełVolkswagen PoloMajóVWka Ułęż 201212.809 s
2Mateusz Miler
ARG MegabusaKoP Dajtki 201812.898 s164.26 km/h8.190 s2.012 s
3Paweł TymczakSuzuki Swift GTIPW Tököl I 201013.171 s171.02 km/h8.605 s138.46 km/h2.149 s
4Rafał MichalczykHonda CRXWST Ułęż IV 200813.210 s
5Krzysztof KrawczyńskiARG MegabusaSSS Bemowo 201213.240 s164.91 km/h2.134 s
6Mariusz WilkosRover 114 GTISSS Piła 200613.394 s
7Sebastian SzatkoHonda CivicSSS Biała Podlaska 201113.532 s162.49 km/h2.081 s
8Tomasz ParzychHonda CivicKoP Dajtki 201813.598 s164.57 km/h8.801 s2.144 s
9Bartłomiej SiemieniukHonda JazzSSS Kamień Śląski 200913.706 s159.19 km/h2.194 s
10Michał PyrkaHonda CRXH3M Borsk 201413.910 s
11Andrzej GłowackiHonda CivicUGP Wilcze Laski III 201414.006 s159.00 km/h2.390 s

Copyright © 2022 DragRacing.pl          

Ta strona używa ciasteczek.
Polityka ciasteczek
Więcej
AKCEPTUJĘ