Dragster

Lista najszybszych kierowców i aut przystosowanych stricte do wyścigów na 1/4 mili, których w znacznej większości nie spotkacie nigdy na publicznej drodze!

Top of the tops

Moto

Street

Top 50 Drag
AWD
RWD Turbo
FWD Turbo
RWD N/A
FWD N/A
FWD Diesel
Diesel
Mini Plus
Mini
Lp.KierowcaSamochódKlasaNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Grzegorz StaszewskiChevrolet Corvette C3AWD TurboDoorslammers Santa Pod 20247.342 s310.47 km/h4.797 s249.03 km/h1.172 s
2Wojciech MuchaChevrolet Monte Carlo IVRWD TurboMW Kiskunlacháza I 20247.360 s303.77 km/h4.769 s239.69 km/h1.159 s
3Przemysław SochackiPontiac Firebird IIIRWD TurboGP Polski Piła III 20237.417 s292.68 km/h4.731 s239.36 km/h1.059 s
4Marcin BlauthChevrolet Camaro I SSAWD TurboGP Polski Piła V 20227.591 s305.34 km/h5.040 s242.42 km/h1.271 s
5Wojciech AdamczykToyota Celica RA28RWD TurboSCS Test Day Piła III 20217.835 s292.68 km/h5.137 s237.62 km/h1.242 s
6Mariusz LejmanChevrolet Corvette C6RWD TurboDoorslammers Santa Pod 20247.868 s272.24 km/h5.023 s224.47 km/h1.157 s
7Przemysław KomarMitsubishi Lancer EV8AWD TurboGP Polski Piła V 20217.910 s285.94 km/h5.160 s226.55 km/h1.276 s
8Mateusz BańkowiakJaguar XKR IRWD N/AMW Kiskunlacháza II 20248.054 s280.93 km/h5.241 s217.83 km/h1.207 s
9Dawid LamikOpel Corsa AFWD TurboDoorslammers Santa Pod 20248.078 s259.60 km/h5.321 s232.24 km/h1.425 s
10Zbigniew BrachFord Mustang FoxRWD TurboViertelmeile T&T Zerbst I 20228.195 s279.15 km/h5.383 s222.73 km/h1.303 s
11Morten CarlsenChevrolet Bel-Air IRWD TurboGP Polski Piła I 20238.225 s272.93 km/h5.340 s217.39 km/h1.201 s
12Konrad ZakrzewskiOpel Calibra TsunamiAWD TurboTTT Finsterwalde V 20178.471 s274.91 km/h5.578 s215.17 km/h1.313 s
13Wojciech MuchaToyota Supra JZA80RWD TurboAMC Dessau Zerbst I 20228.662 s267.66 km/h5.668 s210.53 km/h1.438 s
14Paul DziubekMitsubishi Lancer Evo IXAWD TurboPRD Hockenheim 20138.732 s278.32 km/h5.818 s209.10 km/h1.450 s
15Radosław PeteraSuzuki Swift Mk2 GTI 4WDAWD TurboTTT Finsterwalde III 20198.766 s253.98 km/h5.659 s202.45 km/h1.365 s
16Tomasz ChencDodge Challenger I R/TRWD N/AGP Polski Piła III 20238.831 s246.23 km/h5.640 s197.69 km/h1.231 s
17Marcin BlauthGMC TyphoonAWD TurboWST Ułęż III 20098.886 s
18Mariusz LejmanNissan 350ZRWD TurboJapShow Finale Santa Pod 20238.965 s253.05 km/h5.844 s201.58 km/h1.468 s
19Rafał KąkolVolkswagen Golf IIDiesel FWDDoorslammers Santa Pod 20249.005 s242.43 km/h5.889 s201.55 km/h1.486 s
20Tomasz DrożdżBMW E46 M3RWD TurboDoorslammers Santa Pod 20239.059 s251.57 km/h5.901 s198.25 km/h1.439 s
21Krzysztof KrawczukVolkswagen Golf IIAWD TurboTTT Finsterwalde VI 20159.201 s258.64 km/h6.117 s199.27 km/h1.561 s
22Robert MatysiakNissan GT-R R35 by RobinAWD TurboTTT Finsterwalde VI 20179.226 s251.46 km/h6.019 s202.13 km/h1.532 s
23Piotr SawczenkoHonda Civic EGFWD TurboTRS Kunmadáras IV 20229.238 s262.68 km/h6.153 s198.81 km/h1.626 s
24Łukasz FilipkowskiAudi S4 B5 Avant BiMotoAWD TurboViertelmeile Zerbst VI 20209.285 s257.00 km/h6.172 s204.00 km/h1.600 s
25Paweł MikołajczakToyota Supra JZA80RWD TurboGP Polski Piła III 20239.300 s231.66 km/h5.943 s188.87 km/h1.291 s
26Piotr ZakrzewskiPorsche 992 Turbo SAWD TurboGP Polski Piła I 20229.348 s238.88 km/h6.072 s191.59 km/h1.457 s
27Daniel MrzygłódVolkswagen Golf IDiesel AWDRace@Airport Werneuchen II 20239.368 s244.80 km/h6.077 s1.476 s
28Tomasz JankowskiGMC SycloneAWD TurboTTT Finsterwalde V 20179.410 s233.30 km/h6.055 s189.40 km/h1.482 s
29Maciej ZiółkowskiVolkswagen LupoFWD TurboDoorslammers Santa Pod 20239.429 s250.63 km/h6.263 s195.43 km/h1.672 s
30Witold KarałowHonda Civic Coupe EJ7FWD TurboSaisonabschluss Wittstock 20089.439 s244.19 km/h6.193 s192.60 km/h1.562 s
31Arkadiusz OziębłoAudi S4 B5 Avant KillerAWD TurboKrems-Gneixendorf 20089.458 s253.75 km/h1.481 s
32Tomasz NagórskiMitsubishi Lancer Evo VII/IXAWD TurboSSS Bemowo II 20069.463 s
33Damian WiśniewskiAudi R8 4S V10AWD TurboGP Polski Piła VI 20219.510 s236.99 km/h6.212 s196.18 km/h1.597 s
34Paweł GrelichVolkswagen Golf IIFWD TurboDoorslammers Santa Pod 20239.518 s256.93 km/h6.389 s197.22 km/h1.659 s
35Andrzej MajchrzykHonda CRX EE8FWD N/ADoorslammers Santa Pod 20239.535 s233.82 km/h6.181 s190.49 km/h1.529 s
36Michał SurowińskiToyota Celica T23FWD TurboTTT Finsterwalde VI 20189.570 s260.77 km/h6.446 s200.21 km/h1.705 s
37Constantin BlümelChevrolet Camaro VI SSRWD N/ADoorslammers Santa Pod 20239.581 s228.73 km/h6.147 s183.80 km/h1.361 s
38Jurij SorokinMitsubishi Lancer Evo IVAWD TurboPower Fest Trenčín II 20229.594 s238.49 km/h6.268 s187.61 km/h1.513 s
39Paweł MajdańskiAudi TT RS 8SAWD TurboFast VAG Masłów 20229.606 s237.60 km/h1.576 s
40Morten CarlsenChevrolet Camaro I SSRWD TurboPRD Hockenheim 20189.611 s227.18 km/h6.155 s183.35 km/h1.439 s
41Piotr FormelaVolkswagen Golf IIDiesel FWDDoorslammers Santa Pod 20249.612 s235.33 km/h6.248 s184.74 km/h1.496 s
42Bartosz BrygałaVolkswagen Golf IVDiesel AWDGP Polski Piła II 20239.616 s230.03 km/h6.221 s186.62 km/h1.475 s
43Dawid GezellaOpel Corsa AFWD TurboGP Polski Piła II 20219.630 s238.09 km/h6.277 s183.11 km/h1.427 s
44Łukasz LaskowskiHonda Civic EGFWD TurboViertelmeile T&T Zerbst II 20229.645 s263.00 km/h6.533 s195.00 km/h
45Xawery MielcarekOpel Corsa AFWD N/AGP Polski Piła III 20239.645 s237.62 km/h6.323 s191.08 km/h1.548 s
46Morten CarlsenChevrolet Chevelle I SSRWD N/AEESLC Tököl 20079.647 s235.29 km/h6.264 s188.97 km/h1.541 s
47Zbigniew BrachNissan GT-R R35 HKS GT800AWD TurboGP Polski Wilcze Laski II 20169.648 s239.20 km/h1.568 s
48Kamil KrzemieńMazda 323F BGFWD TurboTTT Finsterwalde VI 20189.706 s244.66 km/h6.423 s188.03 km/h1.667 s
49Jarosław ŚwierkotVolkswagen Golf IAWD TurboAms ČR Hoškovice IV 20169.764 s243.65 km/h6.355 s195.40 km/h1.548 s
50Marcin CzernikSubaru Impreza GFC8 CoupeAWD TurboSSS Bemowo II 20069.805 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Grzegorz StaszewskiChevrolet Corvette C3Doorslammers Santa Pod 20247.342 s310.47 km/h4.797 s249.03 km/h1.172 s
2Marcin Blauth
Chevrolet Camaro I SSGP Polski Piła V 20227.591 s305.34 km/h5.040 s242.42 km/h1.271 s
3Przemysław KomarMitsubishi Lancer EV8GP Polski Piła V 20217.910 s285.94 km/h5.160 s226.55 km/h1.276 s
4Konrad ZakrzewskiOpel Calibra TsunamiTTT Finsterwalde V 20178.471 s274.91 km/h5.578 s215.17 km/h1.313 s
5Paul DziubekMitsubishi Lancer Evo IXPRD Hockenheim 20138.732 s278.32 km/h5.818 s209.10 km/h1.450 s
6Radosław PeteraSuzuki Swift Mk2 GTI 4WDTTT Finsterwalde III 20198.766 s253.98 km/h5.659 s202.45 km/h1.365 s
7Marcin BlauthGMC TyphoonWST Ułęż III 20098.886 s
8Krzysztof KrawczukVolkswagen Golf IITTT Finsterwalde VI 20159.201 s258.64 km/h6.117 s199.27 km/h1.561 s
9Robert MatysiakNissan GT-R R35 by RobinTTT Finsterwalde VI 20179.226 s251.46 km/h6.019 s202.13 km/h1.532 s
10Łukasz FilipkowskiAudi S4 B5 Avant BiMotoViertelmeile Zerbst VI 20209.285 s257.00 km/h6.172 s204.00 km/h1.600 s
11Piotr ZakrzewskiPorsche 992 Turbo SGP Polski Piła I 20229.348 s238.88 km/h6.072 s191.59 km/h1.457 s
12Tomasz JankowskiGMC SycloneTTT Finsterwalde V 20179.410 s233.30 km/h6.055 s189.40 km/h1.482 s
13Arkadiusz OziębłoAudi S4 B5 Avant KillerKrems-Gneixendorf 20089.458 s253.75 km/h1.481 s
14Tomasz NagórskiMitsubishi Lancer Evo VII/IXSSS Bemowo II 20069.463 s
15Damian WiśniewskiAudi R8 4S V10GP Polski Piła VI 20219.510 s236.99 km/h6.212 s196.18 km/h1.597 s
16Jurij SorokinMitsubishi Lancer Evo IVPower Fest Trenčín II 20229.594 s238.49 km/h6.268 s187.61 km/h1.513 s
17Paweł Majdański
Audi TT RS 8SFast VAG Masłów 20229.606 s237.60 km/h1.576 s
18Zbigniew Brach
Nissan GT-R R35 HKS GT800GP Polski Wilcze Laski II 20169.648 s239.20 km/h1.568 s
19Jarosław ŚwierkotVolkswagen Golf IAms ČR Hoškovice IV 20169.764 s243.65 km/h6.355 s195.40 km/h1.548 s
20Marcin CzernikSubaru Impreza GFC8 CoupeSSS Bemowo II 20069.805 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Wojciech MuchaChevrolet Monte Carlo IVMW Kiskunlacháza I 20247.360 s303.77 km/h4.769 s239.69 km/h1.159 s
2Przemysław SochackiPontiac Firebird IIIGP Polski Piła III 20237.417 s292.68 km/h4.731 s239.36 km/h1.059 s
3Wojciech AdamczykToyota Celica RA28SCS Test Day Piła III 20217.835 s292.68 km/h5.137 s237.62 km/h1.242 s
4Mariusz LejmanChevrolet Corvette C6Doorslammers Santa Pod 20247.868 s272.24 km/h5.023 s224.47 km/h1.157 s
5Zbigniew BrachFord Mustang FoxViertelmeile T&T Zerbst I 20228.195 s279.15 km/h5.383 s222.73 km/h1.303 s
6Morten CarlsenChevrolet Bel-Air IGP Polski Piła I 20238.225 s272.93 km/h5.340 s217.39 km/h1.201 s
7Wojciech MuchaToyota Supra JZA80AMC Dessau Zerbst I 20228.662 s267.66 km/h5.668 s210.53 km/h1.438 s
8Mariusz LejmanNissan 350ZJapShow Finale Santa Pod 20238.965 s253.05 km/h5.844 s201.58 km/h1.468 s
9Tomasz DrożdżBMW E46 M3Doorslammers Santa Pod 20239.059 s251.57 km/h5.901 s198.25 km/h1.439 s
10Paweł MikołajczakToyota Supra JZA80GP Polski Piła III 20239.300 s231.66 km/h5.943 s188.87 km/h1.291 s
11Morten CarlsenChevrolet Camaro I SSPRD Hockenheim 20189.611 s227.18 km/h6.155 s183.35 km/h1.439 s
12Morten CarlsenChevrolet Chevelle I SSPW Tököl IV 20089.783 s240.80 km/h6.487 s186.04 km/h1.626 s
13Paweł WielkopolanPlymouth Duster IMoto Piknik Dajtki I 20079.875 s
14Robert MituniewiczFord Mustang S-550 GTGP Polski Piła I 202210.182 s227.27 km/h6.683 s175.26 km/h1.645 s
15Piotr M. NowakBMW E36 M3EESLC Tököl 201010.292 s216.86 km/h
16Michał JaroszkiewiczNissan 350ZGP Polski Piła I 202410.463 s230.91 km/h6.965 s174.75 km/h1.710 s
17Daniel PykaFord Mustang S-550 GTGP Polski Piła III 202310.472 s224.15 km/h6.903 s176.47 km/h1.785 s
18Jarosław MaćkoFord Mustang S-550 GTGP Polski Piła III 202210.539 s218.31 km/h6.922 s173.82 km/h1.735 s
19Ela SzczyrbowskaBMW E46 CoupeDrag Wars Trenčín 201910.577 s227.47 km/h7.098 s183.31 km/h2.043 s
20Jan SołtysiakChevrolet Corvette C7GP Polski Piła III 202210.589 s212.89 km/h6.860 s164.75 km/h1.616 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Dawid LamikOpel Corsa ADoorslammers Santa Pod 20248.078 s259.60 km/h5.321 s232.24 km/h1.425 s
2Piotr SawczenkoHonda Civic EGTRS Kunmadáras IV 20229.238 s262.68 km/h6.153 s198.81 km/h1.626 s
3Maciej ZiółkowskiVolkswagen LupoDoorslammers Santa Pod 20239.429 s250.63 km/h6.263 s195.43 km/h1.672 s
4Witold KarałowHonda Civic Coupe EJ7Saisonabschluss Wittstock 20089.439 s244.19 km/h6.193 s192.60 km/h1.562 s
5Paweł GrelichVolkswagen Golf IIDoorslammers Santa Pod 20239.518 s256.93 km/h6.389 s197.22 km/h1.659 s
6Michał Surowiński
Toyota Celica T23TTT Finsterwalde VI 20189.570 s260.77 km/h6.446 s200.21 km/h1.705 s
7Dawid GezellaOpel Corsa AGP Polski Piła II 20219.630 s238.09 km/h6.277 s183.11 km/h1.427 s
8Łukasz LaskowskiHonda Civic EGViertelmeile T&T Zerbst II 20229.645 s263.00 km/h6.533 s195.00 km/h
9Kamil KrzemieńMazda 323F BGTTT Finsterwalde VI 20189.706 s244.66 km/h6.423 s188.03 km/h1.667 s
10Kamil WalasOpel Corsa ARace@Airport Werneuchen I 201610.145 s243.04 km/h6.837 s161.80 km/h1.688 s
11Marek SpikaHonda Civic EGGP Polski Piła II 201910.364 s223.18 km/h1.657 s
12Dawid GezellaOpel Corsa A GekoTTT Finsterwalde V 201610.574 s208.79 km/h6.790 s166.75 km/h1.674 s
13Dawid OlszewskiFiat Punto IGP Polski Piła II 201910.633 s215.82 km/h6.965 s173.74 km/h1.714 s
14Erwin KędzierskiHonda Civic EGGP Polski Piła II 202310.724 s215.43 km/h7.001 s168.85 km/h1.645 s
15Witold KarałowHonda Civic EKBilsport Action Meet Mantorp 200710.743 s220.10 km/h
16Andreas GietlVolkswagen Gol G1TTT Finsterwalde V 201710.883 s218.13 km/h7.229 s167.64 km/h1.805 s
17Mateusz BorkowskiOpel Corsa AGP Polski Piła I 202011.031 s212.64 km/h7.313 s172.16 km/h1.890 s
18Marcin KoziełHonda Civic Coupe EJ7GP Polski Piła III 201911.063 s211.51 km/h1.731 s
19Marcin WawrzakHonda CRX EE8Bilsport Action Meet Mantorp 200711.071 s
20Sebastian WalczykOpel Corsa ASCS Wilcze Laski II 201111.100 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Mateusz BańkowiakJaguar XKR IMW Kiskunlacháza II 20248.054 s280.93 km/h5.241 s217.83 km/h1.207 s
2Tomasz ChencDodge Challenger I R/TGP Polski Piła III 20238.831 s246.23 km/h5.640 s197.69 km/h1.231 s
3Constantin BlümelChevrolet Camaro VI SSDoorslammers Santa Pod 20239.581 s228.73 km/h6.147 s183.80 km/h1.361 s
4Morten CarlsenChevrolet Chevelle I SSEESLC Tököl 20079.647 s235.29 km/h6.264 s188.97 km/h1.541 s
5Mateusz BańkowiakChevrolet Corvette C6Doorslammers Santa Pod 20249.959 s219.03 km/h6.429 s172.28 km/h1.433 s
6Tomasz Jaworski
Ford Mustang S-550 GTViertelmeile T&T Zerbst I 202310.407 s221.56 km/h6.799 s176.51 km/h1.645 s
7Piotr SikoraDodge Coronet V CoupeWST Ułęż IV 200810.495 s
8Daniel Pyka
Ford Mustang S-550 GTDoorslammers Santa Pod 202310.916 s208.92 km/h7.133 s169.02 km/h1.780 s
9Morten CarlsenChevrolet Camaro I SSSSS Toruń 200511.122 s
10Jarosław ŚwierkotBMW E30GP Polski Piła V 202111.198 s195.43 km/h7.158 s156.11 km/h1.620 s
11Chris BurnsVolkswagen Garbus BugeyedSSS Rudniki 201211.208 s198.89 km/h1.598 s
12Sławomir NapierałaChevrolet Corvette C5GP Polski Piła I 201911.267 s203.27 km/h1.869 s
13Jan NiemcewiczPolski Fiat 126pDoorslammers Santa Pod 202411.368 s187.07 km/h7.159 s151.04 km/h1.497 s
14Gizela SołtysiakChevrolet Corvette C8GP Polski Piła III 202211.464 s195.65 km/h7.420 s154.83 km/h1.773 s
15Andrzej DziurkaPorsche 911 GT3 RSSSS Bemowo I 200511.491 s
16Krzysztof PogłodzińskiChevrolet Camaro V SS ConvertibleGP Polski Piła II 201911.493 s191.59 km/h1.702 s
17Mariusz OlewińskiVolkswagen Golf IIGP Polski Dajtki I 201511.572 s202.00 km/h
18Wiktoria RozenekFord Mustang S-550 GTGP Polski Piła VI 202111.578 s192.61 km/h7.521 s160.28 km/h1.809 s
19Klaudia UliaszFord Mustang S-550 Mach 1GP Polski Piła III 202311.724 s195.22 km/h7.643 s151.57 km/h1.832 s
20Dawid SzczepaniakFord Mustang S-550 GTGP Polski Piła II 201811.800 s192.61 km/h7.652 s162.45 km/h1.794 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Andrzej MajchrzykHonda CRX EE8Doorslammers Santa Pod 20239.535 s233.82 km/h6.181 s190.49 km/h1.529 s
2Xawery MielcarekOpel Corsa AGP Polski Piła III 20239.645 s237.62 km/h6.323 s191.08 km/h1.548 s
3Łukasz RychłyHonda Civic EGDoorslammers Santa Pod 202310.606 s206.67 km/h6.792 s165.81 km/h1.612 s
4Mariusz Głowala
Honda Civic EEMW Kiskunlacháza V 201910.752 s199.83 km/h6.925 s165.72 km/h1.701 s
5Krzysztof PuszekSuzuki Alto IVGP Polski Piła I 201910.860 s204.08 km/h1.759 s
6Krystian MazurHonda CRX EE8MZA Luckau 200910.910 s205.07 km/h7.117 s169.88 km/h1.898 s
7Konrad BukowskiHonda Civic EETuningzraz Milovice 200911.088 s207.00 km/h
8Krzysztof BagnickiHonda Civic EGTTT Finsterwalde VI 201811.106 s194.97 km/h7.083 s159.41 km/h1.668 s
9Michał Zagrodzki
Honda CRX EE8GP Polski Piła V 202111.188 s194.17 km/h7.138 s152.86 km/h1.587 s
10Rafał ŚpionekHonda Civic EGTTT Finsterwalde V 201611.269 s194.97 km/h7.283 s159.01 km/h1.773 s
11Jakub KrawieckiHonda Civic EGGP Polski Piła I 202311.340 s192.71 km/h7.217 s151.13 km/h1.635 s
12Xawery MielcarekOpel Astra F GSiPW Tököl V 200811.442 s206.30 km/h7.612 s163.26 km/h1.983 s
13Paweł TrawczyńskiHonda Civic Coupe EJ1GP Polski Piła V 202211.468 s191.59 km/h7.364 s154.57 km/h1.706 s
14Radosław ZięcinaHonda Civic EGTTT Finsterwalde III 201711.573 s186.10 km/h7.355 s152.14 km/h1.681 s
15Michał StecOpel Corsa ATTT Finsterwalde V 201711.584 s187.75 km/h7.383 s152.69 km/h1.699 s
16Krzysztof BagnickiHonda Civic Coupe EJ1GP Polski Piła II 202011.875 s194.07 km/h7.798 s155.64 km/h1.938 s
17Jakub KotarskiHonda Civic EGGP Polski Piła I 201911.885 s188.67 km/h7.743 s152.93 km/h1.949 s
18Łukasz CzarneckiHonda Civic EGGP Polski Piła II 201812.031 s185.95 km/h7.811 s162.60 km/h1.966 s
19Tomasz ParzychHonda Civic EEGP Polski Piła III 201912.196 s179.19 km/h7.864 s145.33 km/h1.925 s
20Radosław WisińskiHonda Civic EEGP Polski Piła III 202312.296 s184.33 km/h8.011 s147.35 km/h1.970 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Rafał KąkolVolkswagen Golf IIDoorslammers Santa Pod 20249.005 s242.43 km/h5.889 s201.55 km/h1.486 s
2Piotr FormelaVolkswagen Golf IIDoorslammers Santa Pod 20249.612 s235.33 km/h6.248 s184.74 km/h1.496 s
3Paweł PietrzakSeat ArosaDoorslammers Santa Pod 20219.894 s231.62 km/h6.489 s182.40 km/h1.582 s
4Tomasz MiotkVolkswagen Golf IIGP Polski Piła V 202110.040 s223.88 km/h6.549 s181.63 km/h1.555 s
5Patrycjusz DąbrowskiSeat Ibiza 6LDoorslammers Santa Pod 202310.230 s215.90 km/h6.713 s179.69 km/h1.700 s
6Paweł PietrzakSeat ArosaDoorslammers Santa Pod 202310.330 s217.14 km/h6.753 s177.51 km/h1.800 s
7Jarosław GęgniewiczVolkswagen Golf IIIDoorslammers Santa Pod 202310.579 s216.52 km/h6.888 s170.05 km/h1.669 s
8Andrzej OssowskiVolkswagen FoxGP Polski Piła III 201911.231 s209.79 km/h7.447 s162.96 km/h1.816 s
9Mariusz ChyczewskiSeat Ibiza 6LGP Polski Piła III 202311.923 s198.01 km/h7.973 s157.89 km/h2.022 s
10Łukasz DąbrowaSeat Ibiza 6LAms ČR Hoškovice II 201711.934 s195.52 km/h7.925 s162.75 km/h2.034 s
11Andrzej OssowskiSeat Ibiza 6LPP Biała Podlaska II 201711.939 s206.06 km/h8.052 s164.30 km/h
12Mariusz ChrzanowskiSeat Ibiza 6LGP Polski Piła II 201812.152 s191.59 km/h8.072 s167.67 km/h2.129 s
13Łukasz WydraSeat Ibiza 6LGP Polski Piła IV 202212.225 s198.34 km/h8.183 s156.79 km/h2.114 s
14Andrzej OssowskiAudi A3 8LGP Polski Wilcze Laski II 201612.277 s194.80 km/h2.009 s
15Piotr FormelaVolkswagen Golf IIGP Polski Piła I 201812.386 s192.20 km/h8.396 s151.42 km/h2.233 s
16Bartosz WilczekŠkoda Felicia PickupSSS Poznań 200512.452 s
17Dorian KmiecikSeat Ibiza 6LFast VAG Dajtki 202312.468 s200.40 km/h2.340 s
18Maciej ZiółkowskiVolkswagen Golf IIPP Biała Podlaska 201812.562 s181.36 km/h8.307 s150.94 km/h2.220 s
19Wojciech BudaSeat Ibiza 6LPP Toruń 201712.572 s194.59 km/h8.455 s150.94 km/h2.254 s
20Daniel GulińskiVolkswagen Corrado IIAO Skarbimierz II 200712.579 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Rafał KąkolVolkswagen Golf IIDoorslammers Santa Pod 20249.005 s242.43 km/h5.889 s201.55 km/h1.486 s
2Daniel Mrzygłód
Volkswagen Golf IRace@Airport Werneuchen II 20239.368 s244.80 km/h6.077 s1.476 s
3Piotr FormelaVolkswagen Golf IIDoorslammers Santa Pod 20249.612 s235.33 km/h6.248 s184.74 km/h1.496 s
4Bartosz BrygałaVolkswagen Golf IVGP Polski Piła II 20239.616 s230.03 km/h6.221 s186.62 km/h1.475 s
5Andrzej OssowskiMercedes-Benz C300 (W202)GP Polski Piła III 20239.821 s223.32 km/h6.292 s181.36 km/h1.466 s
6Paweł Pietrzak
Seat ArosaDoorslammers Santa Pod 20219.894 s231.62 km/h6.489 s182.40 km/h1.582 s
7Tomasz Miotk
Volkswagen Golf IIGP Polski Piła V 202110.040 s223.88 km/h6.549 s181.63 km/h1.555 s
8Patrycjusz DąbrowskiSeat Ibiza 6LDoorslammers Santa Pod 202310.230 s215.90 km/h6.713 s179.69 km/h1.700 s
9Paweł Pietrzak
Seat ArosaDoorslammers Santa Pod 202310.330 s217.14 km/h6.753 s177.51 km/h1.800 s
10Maciej GrabarzBMW E30 335xdTrening GP Polski Piła 201810.339 s208.45 km/h1.405 s
11Jarosław GęgniewiczVolkswagen Golf IIIDoorslammers Santa Pod 202310.579 s216.52 km/h6.888 s170.05 km/h1.669 s
12Dawid SzymańskiVolkswagen Golf IIKoP Dajtki 201810.648 s216.20 km/h6.959 s1.810 s
13Daniel GulińskiVolkswagen Golf IISSS Bemowo 201010.690 s210.83 km/h1.809 s
14Maciej OsewskiBMW E81 135xdKoP Dajtki 201810.799 s212.79 km/h7.154 s1.998 s
15Sebastian Knąber
Volkswagen Corrado IIPP Biała Podlaska 201810.952 s203.96 km/h7.127 s166.67 km/h1.751 s
16Maciej GrabarzBMW E90 335dKKM Śniatowo II 201611.203 s202.93 km/h
17Andrzej Ossowski
Volkswagen FoxGP Polski Piła III 201911.231 s209.79 km/h7.447 s162.96 km/h1.816 s
18Maciej OsewskiBMW E90 335dGP Polski Wilcze Laski I 201611.281 s
19Szymon Damek
Volkswagen Golf IEESLC Tököl 200711.394 s191.48 km/h7.246 s156.86 km/h1.686 s
20Łukasz DąbrowaSeat Ibiza 6KPP Toruń 201711.406 s195.12 km/h7.374 s157.89 km/h1.783 s
21Piotr PieperAudi 80 B3 QuattroGP Polski Suwałki 201911.446 s192.00 km/h1.720 s
22Krzysztof KonickiAudi 200 C3 QuattroSSS Piła 200611.538 s
23Cezary ŻuchowskiSeat Ibiza 6KGP Polski Piła III 201911.564 s196.82 km/h1.856 s
24Jacek Michalik
BMW E81 130dFast VAG Piła 202411.583 s192.40 km/h7.490 s156.60 km/h1.874 s
25Damian SzczygiełToyota MR2 SW20CarAT TP Piešťany 201611.588 s196.32 km/h7.555 s154.74 km/h1.903 s
26Marek StaszewskiAudi 200 B3 QuattroPower Fest Trenčín 200811.645 s187.41 km/h7.380 s1.622 s
27Marek StaszewskiVolkswagen LupoSSS Toruń 200511.693 s
28Maciej GrabarzBMW E91 M550d TouringGP Polski Piła II 202111.720 s189.07 km/h7.540 s151.26 km/h1.776 s
29Tomasz KucharczykPorsche Panamera 971 4S DieselGP Polski Piła I 202311.722 s188.67 km/h7.495 s151.00 km/h1.724 s
30Marek Jajczyk
BMW F11 550d Touring xDriveGP Polski Piła III 202111.797 s187.30 km/h7.591 s149.50 km/h1.692 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Marcin PłudowskiHonda Civic EESSS Biała Podlaska 201110.502 s220.37 km/h1.685 s
2Michał SurowińskiRover 114 GTIMZA Luckau 201010.839 s198.90 km/h7.062 s171.70 km/h1.858 s
3Sylwester KwoczalaFiat SeicentoTTT Finsterwalde VI 201710.876 s221.95 km/h7.269 s171.26 km/h1.939 s
4Mariusz WilkosRover 114 GTIPW Tököl IV 200811.266 s210.52 km/h7.495 s161.07 km/h1.805 s
5Radosław PeteraSuzuki Swift Mk2 GTISSS Bemowo II 200911.723 s207.36 km/h1.989 s
6Dawid MetznerFiat CinquecentoTTT Finsterwalde V 201611.783 s195.27 km/h7.783 s157.43 km/h2.025 s
7Mateusz MichnaFiat SeicentoDragWars SK vs CZ Trenčín 201612.065 s200.94 km/h7.930 s153.07 km/h2.053 s
8Adrian BębenHonda Civic Coupe EJ1AO Skarbimierz II 200712.268 s
9Michał LizakFiat SeicentoDragWars SK vs CZ Trenčín 202012.355 s189.01 km/h8.167 s150.43 km/h2.091 s
10Stanisław JaworowiczHonda Civic EGSSS Bemowo II 200612.501 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Piotr GawełVolkswagen Polo II CoupéMajóVWka Ułęż 201212.809 s
2Mateusz Miler
ARG MegabusaKoP Dajtki 201812.898 s164.26 km/h8.190 s2.012 s
3Paweł TymczakSuzuki Swift Mk1 GTIPW Tököl I 201013.171 s171.02 km/h8.605 s138.46 km/h2.149 s
4Rafał MichalczykHonda CRX EC1WST Ułęż IV 200813.210 s
5Krzysztof KrawczyńskiARG MegabusaSSS Bemowo 201213.240 s164.91 km/h2.134 s
6Mariusz WilkosRover 114 GTISSS Piła 200613.394 s
7Sebastian SzatkoHonda Civic EGSSS Biała Podlaska 201113.532 s162.49 km/h2.081 s
8Tomasz ParzychHonda Civic EEKoP Dajtki 201813.598 s164.57 km/h8.801 s2.144 s
9Bartłomiej SiemieniukHonda Jazz AASSS Kamień Śląski 200913.706 s159.19 km/h2.194 s
10Michał PyrkaHonda CRX EE8H3M Borsk 201413.910 s
11Andrzej GłowackiHonda Civic EGUGP Wilcze Laski III 201414.006 s159.00 km/h2.390 s

Copyright © 2022 DragRacing.pl          

Ta strona używa ciasteczek.
Polityka ciasteczek
Więcej
AKCEPTUJĘ