Street

Lista najszybszych kierowców i aut dopuszczonych do ruchu na drogach publicznych, z ważnym przeglądem technicznym, jeżdżących na oponie z homologacją EU!

Top of the tops

Moto

Drag

Top 50 Street
AWD
RWD
FWD
FWD N/A
Lp.KierowcaSamochódKlasaNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Patryk WalkeAudi S5 8T CoupeStreet AWDGP Polski Piła II 20228.604 s267.06 km/h5.630 s214.28 km/h1.405 s
2Robert MatysiakNissan GT-R R35 by RobinStreet AWDTTT Finsterwalde VI 20179.343 s243.72 km/h6.132 s192.02 km/h1.602 s
3Piotr MatiakowskiNissan GT-R R35 HKS GT900+Street AWDGP Polski Piła III 20209.435 s248.44 km/h6.240 s198.01 km/h1.666 s
4Marcin PłudowskiAudi 90 B3 QuattroStreet AWDTTT Finsterwalde III 20199.490 s249.48 km/h6.295 s193.49 km/h1.598 s
5Tomasz DrożdżBMW E46 M3Street RWDViertelmeile Zerbst V 20209.515 s249.97 km/h6.285 s194.08 km/h1.562 s
6Marcin RożenAudi 80 B3 QuattroStreet AWDGP Polski Suwałki 20199.519 s252.98 km/h1.646 s
7Mateusz BańkowiakPorsche 992 Turbo SStreet AWDGP Polski Piła VI 20219.732 s228.28 km/h6.304 s188.18 km/h1.515 s
8Rafał WalasAudi S4 B5Street AWDThe Test Day Piła 20199.778 s237.62 km/h6.438 s183.76 km/h1.623 s
9Damian WiśniewskiAudi R8 4S V10Street AWDKoP Ułęż 20229.789 s244.66 km/h1.672 s
10Piotr ZakrzewskiPorsche 992 Turbo SStreet AWDGP Polski Piła III 20219.977 s223.04 km/h6.441 s176.99 km/h1.521 s
11Łukasz LamikVolkswagen Golf IIStreet AWDSSS Ełk 20129.998 s235.66 km/h1.562 s
12Zbigniew BrachNissan GT-R R35 HKS GT800Street AWDKoG Alkersleben 201410.004 s223.60 km/h6.498 s185.57 km/h1.663 s
13Jacek WalickiNissan GT-R R35Street AWDGP Polski Piła II 202210.008 s231.66 km/h
14Michał SmolarczykNissan GT-R R35 HKS GT800+Street AWDPP Biała Podlaska II 201710.015 s227.12 km/h1.677 s
15Paweł StanisławskiAudi S4 B5 AvantStreet AWDGP Polski Piła IV 202110.041 s235.44 km/h6.619 s174.50 km/h1.527 s
16Ela SzczyrbowskaBMW E46 CoupeStreet RWDPower Fest Trenčín I 202210.124 s239.82 km/h6.831 s188.32 km/h1.905 s
17Jakub RojekAudi RS3 8VStreet AWDGP Polski Piła II 202010.138 s222.49 km/h6.557 s178.12 km/h1.581 s
18Przemysław KrawczykAudi A3 8PStreet AWDPower Fest Trenčín I 202210.148 s220.37 km/h6.598 s177.47 km/h1.717 s
19Marcin PłudowskiAudi A4 B5Street AWDTrening SCS Piła II 202010.161 s218.71 km/h6.564 s175.43 km/h1.547 s
20Krzysztof KrawczukAudi TT RS 8JStreet AWDGP Polski Piła I 201910.214 s224.57 km/h6.681 s178.21 km/h1.657 s
21Dominik GołosNissan GT-R R35 GT1000Street AWDT&T Rothenburg 201310.261 s
22Maciej DyjaAudi TT RS 8SStreet AWDGP Polski Piła II 201910.279 s217.91 km/h6.677 s172.91 km/h1.625 s
23Marcin PłudowskiAudi S4 B5 AvantStreet AWDGP Polski Piła III 202010.303 s225.14 km/h6.701 s175.18 km/h1.541 s
24Nikolas GlontiAudi RS6Street AWDUnlim 500+ Moskwa 201410.316 s227.27 km/h1.720 s
25Jacek StroińskiNissan GT-R R35 OvertakeStreet AWDGP Polski Ułęż 201510.318 s
26Łukasz GranatAudi TT RSStreet AWDGP Polski Piła III 202110.346 s221.13 km/h6.777 s175.43 km/h1.687 s
27Bartosz WaligórskiMercedes-Benz E63 S AMGStreet AWDGP Polski Broczyno 202210.365 s217.52 km/h6.709 s172.57 km/h1.633 s
28Zbigniew BrachFord Mustang FoxStreet RWDTTT Finsterwalde IV 201710.483 s225.91 km/h6.970 s178.50 km/h1.790 s
29Marcin DobrowolskiVolkswagen Golf VI RStreet AWDGP Polski Piła I 202010.526 s211.39 km/h6.838 s174.16 km/h1.711 s
30Bogusław KukiełczakMitsubishi Lancer Evo VIII/IXStreet AWDZlot A3 Kąkolewo 201010.540 s
31Patryk ŚcieszkaAudi TT RSStreet AWDMW Kiskunlacháza III 201510.565 s211.27 km/h6.856 s170.80 km/h1.779 s
32Krzysztof JakubowskiNissan 350ZStreet RWDTTT Finsterwalde VI 201710.571 s220.02 km/h6.926 s176.75 km/h1.846 s
33Mariusz BartnikPorsche 997 TurboStreet AWDH3M Borsk 201410.580 s
34Paweł WysockiPorsche 997 TurboStreet AWDPCP Włocławek 201410.583 s
35Piotr RomanikSubaru Impreza GTStreet AWDTTT Finsterwalde I 201410.607 s
36Robert MatysiakAudi RS6Street AWDAms ČR Hoškovice II 201510.608 s219.96 km/h7.009 s174.65 km/h1.789 s
37Jarosław IwanMercedes-Benz E63 S AMGStreet AWDCar Fest Broczyno II 202110.614 s214.00 km/h1.782 s
38Mariusz MaciągaPorsche 991 Turbo SStreet AWDGP Polski Chojna 201810.631 s210.28 km/h6.840 s168.61 km/h1.647 s
39Mariusz LejmanNissan 350ZStreet RWDRace@Airport Werneuchen 202110.646 s225.78 km/h7.157 s178.02 km/h1.830 s
40Marcin RożenVolkswagen Golf IVStreet AWDGP Polski Piła II 201810.646 s222.77 km/h7.105 s186.52 km/h1.686 s
41Adam SernawitAudi RS6Street AWDBezpieczne Wyścigi Ułęż I 201410.650 s
42Tomasz JankowskiGMC SycloneStreet AWDDas Drag Day #11 Bitburg 201310.657 s198.96 km/h6.937 s170.79 km/h1.779 s
43Dariusz DamAudi RS6 Team_13Street AWDGP Polski Dajtki II 201510.659 s227.00 km/h
44Piotr AksamitMercedes-Benz Klasa E (W212)Street AWDGP Polski Piła II 202210.673 s207.73 km/h6.940 s168.14 km/h1.724 s
45Tomasz GieratNissan GT-R R35Street AWDGP Polski Piła III 202010.675 s211.14 km/h6.891 s168.30 km/h1.607 s
46Michał GrabowskiFerrari F8 TributoStreet RWDGP Polski Piła I 202110.682 s225.70 km/h7.213 s180.27 km/h2.047 s
47Mateusz BańkowiakNissan GT-R R35Street AWDGP Polski Piła I 202010.706 s207.01 km/h6.897 s166.74 km/h1.621 s
48Stanisław NaderNissan GT-R R35 HKS GT600RStreet AWDSSS Rudniki 201210.716 s
49Emil BiernatNissan GT-R R35 NismoStreet AWDGP Polski Piła I 201910.726 s203.96 km/h1.636 s
50Adrian WołejszaBMW F90 M5Street AWDDrag Day Makowice II 201910.737 s206.00 km/h1.634 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Patryk Walke
Audi S5 8T CoupeGP Polski Piła II 20228.604 s267.06 km/h5.630 s214.28 km/h1.405 s
2Robert Matysiak
Nissan GT-R R35 by RobinTTT Finsterwalde VI 20179.343 s243.72 km/h6.132 s192.02 km/h1.602 s
3Piotr Matiakowski
Nissan GT-R R35 HKS GT900+GP Polski Piła III 20209.435 s248.44 km/h6.240 s198.01 km/h1.666 s
4Marcin PłudowskiAudi 90 B3 QuattroTTT Finsterwalde III 20199.490 s249.48 km/h6.295 s193.49 km/h1.598 s
5Marcin RożenAudi 80 B3 QuattroGP Polski Suwałki 20199.519 s252.98 km/h1.646 s
6Mateusz BańkowiakPorsche 992 Turbo SGP Polski Piła VI 20219.732 s228.28 km/h6.304 s188.18 km/h1.515 s
7Rafał WalasAudi S4 B5The Test Day Piła 20199.778 s237.62 km/h6.438 s183.76 km/h1.623 s
8Damian WiśniewskiAudi R8 4S V10KoP Ułęż 20229.789 s244.66 km/h1.672 s
9Piotr Zakrzewski
Porsche 992 Turbo SGP Polski Piła III 20219.977 s223.04 km/h6.441 s176.99 km/h1.521 s
10Łukasz LamikVolkswagen Golf IISSS Ełk 20129.998 s235.66 km/h1.562 s
11Zbigniew Brach
Nissan GT-R R35 HKS GT800KoG Alkersleben 201410.004 s223.60 km/h6.498 s185.57 km/h1.663 s
12Jacek WalickiNissan GT-R R35GP Polski Piła II 202210.008 s231.66 km/h
13Michał SmolarczykNissan GT-R R35 HKS GT800+PP Biała Podlaska II 201710.015 s227.12 km/h1.677 s
14Paweł StanisławskiAudi S4 B5 AvantGP Polski Piła IV 202110.041 s235.44 km/h6.619 s174.50 km/h1.527 s
15Jakub Rojek
Audi RS3 8VGP Polski Piła II 202010.138 s222.49 km/h6.557 s178.12 km/h1.581 s
16Przemysław KrawczykAudi A3 8PPower Fest Trenčín I 202210.148 s220.37 km/h6.598 s177.47 km/h1.717 s
17Marcin PłudowskiAudi A4 B5Trening SCS Piła II 202010.161 s218.71 km/h6.564 s175.43 km/h1.547 s
18Krzysztof KrawczukAudi TT RS 8JGP Polski Piła I 201910.214 s224.57 km/h6.681 s178.21 km/h1.657 s
19Dominik GołosNissan GT-R R35 GT1000T&T Rothenburg 201310.261 s
20Maciej DyjaAudi TT RS 8SGP Polski Piła II 201910.279 s217.91 km/h6.677 s172.91 km/h1.625 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Tomasz DrożdżBMW E46 M3Viertelmeile Zerbst V 20209.515 s249.97 km/h6.285 s194.08 km/h1.562 s
2Ela SzczyrbowskaBMW E46 CoupePower Fest Trenčín I 202210.124 s239.82 km/h6.831 s188.32 km/h1.905 s
3Zbigniew BrachFord Mustang FoxTTT Finsterwalde IV 201710.483 s225.91 km/h6.970 s178.50 km/h1.790 s
4Krzysztof JakubowskiNissan 350ZTTT Finsterwalde VI 201710.571 s220.02 km/h6.926 s176.75 km/h1.846 s
5Mariusz LejmanNissan 350ZRace@Airport Werneuchen 202110.646 s225.78 km/h7.157 s178.02 km/h1.830 s
6Michał GrabowskiFerrari F8 TributoGP Polski Piła I 202110.682 s225.70 km/h7.213 s180.27 km/h2.047 s
7Dominik GołosPorsche 996 GT2SSS Bemowo 201110.799 s
8Dawid TolińskiLamborghini Huracán LP 580-2Drag Day Makowice IV 201810.823 s211.00 km/h1.844 s
9Dariusz DzikFerrari 812 SuperfastGP Polski Broczyno 202210.907 s211.51 km/h7.215 s172.49 km/h1.890 s
10Leszek OmilianChevrolet Corvette C7GP Polski Piła III 202010.954 s223.46 km/h7.356 s175.26 km/h1.954 s
11Marcin MajewskiLotus Elise S1SSS Bemowo 201011.031 s219.71 km/h1.937 s
12Marcin RożenBMW E34GP Polski Piła II 202011.034 s224.29 km/h7.397 s171.83 km/h1.923 s
13Dawid SampPorsche 996 TurboSSS Bemowo 201211.194 s
14Paweł MarczakFord Mustang S-550 GTGP Polski Piła VI 202111.217 s214.41 km/h7.512 s172.00 km/h2.039 s
15Jan SołtysiakChevrolet Corvette C7GP Polski Piła III 202011.247 s204.66 km/h7.388 s166.74 km/h1.909 s
16Jacek WalickiPorsche 996 GT2SSS Rudniki 201211.274 s209.68 km/h1.725 s
17Bartosz StolarskiChevrolet Corvette C7 ConvertibleGP Polski Piła III 202011.287 s213.01 km/h7.513 s168.38 km/h2.022 s
18Marcel ZielińskiMercedes-Benz W210GP Polski Piła VI 202111.371 s204.31 km/h7.524 s168.22 km/h1.980 s
19Maciej KrajewskiChevrolet Corvette C6 Z06SSS Bemowo 201211.382 s205.44 km/h1.919 s
20Jakub CzepulonisPorsche 991 GT3Drag Day Makowice I 201911.454 s210.00 km/h
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Paweł GrelichVolkswagen Golf IIViertelmeile Zerbst V 202010.740 s240.94 km/h7.338 s179.25 km/h1.973 s
2Paweł BochmanFiat CoupéGP Polski Piła III 202111.100 s217.12 km/h7.453 s169.81 km/h1.909 s
3Dawid LamikOpel Corsa ASSS Bemowo 201311.430 s217.10 km/h2.040 s
4Mateusz BorkowskiOpel Corsa AGP Polski Piła III 201911.498 s218.44 km/h7.816 s167.05 km/h2.054 s
5Michał LachowskiSeat León I CupraGP Polski Piła II 202111.779 s214.15 km/h8.006 s163.63 km/h2.116 s
6Łukasz LipińskiHonda Civic EGGP Polski Piła III 201911.898 s203.38 km/h2.044 s
7Łukasz LamikVolkswagen Golf IIISSS Ełk 201111.900 s
8Piotr SawczenkoHonda Civic EGAms ČR Hoškovice IV 201511.939 s214.03 km/h8.101 s168.30 km/h2.173 s
9Bartosz ZałuskaOpel Kadett E GSiGP Polski Piła III 201911.939 s209.79 km/h2.113 s
10Dariusz RejkowskiHonda CRX EE8 BHWSSS Ełk 201311.997 s213.23 km/h2.142 s
11Rafał RóżyckiHonda Civic EG BHWSSS Bemowo 201212.116 s208.67 km/h2.139 s
12Sebastian StasiakVolkswagen Golf IIGP Polski Piła II 202012.134 s200.33 km/h8.137 s156.38 km/h2.084 s
13Andrzej CabajMazda 323F BAAms ČR Hoškovice IV 201712.155 s198.03 km/h8.283 s166.50 km/h2.256 s
14Łukasz DąbrowaSeat Ibiza 6L TDIKKM Śniatowo II 201612.192 s196.93 km/h2.003 s
15Arkadiusz SobczakHonda Integra Type-R DC2GP Polski Piła III 202012.239 s203.73 km/h8.321 s162.89 km/h2.182 s
16Łukasz WydraSeat Ibiza 6L TDIGP Polski Piła VI 202112.257 s197.80 km/h8.189 s156.38 km/h2.053 s
17Andrzej OssowskiAudi A3 8L TDIGP Polski Wilcze Laski II 201612.277 s194.80 km/h2.009 s
18Patryk NadolskiDaewoo LanosPP Katowice 201812.306 s200.55 km/h8.320 s151.89 km/h2.108 s
19Bartosz PawlaczykVolkswagen Golf VII GTIGP Polski Piła II 202212.333 s193.44 km/h8.201 s152.93 km/h2.105 s
20Łukasz LochMazda MX-3SSS Bemowo 201112.350 s195.02 km/h2.072 s
Lp.KierowcaSamochódNazwa zawodów1/4 ET1/4 Speed1/8 ET1/8 Speed60ft
1Marta MajchrzykHonda CRX EE8SCS Test Day Piła III 202012.125 s193.13 km/h8.003 s159.15 km/h2.090 s
2Dawid WszelakVolkswagen Golf IIGP Polski Piła IV 202012.403 s182.37 km/h8.222 s150.12 km/h2.110 s
3Adam ZbytniewskiVolkswagen Jetta IGP Polski Piła III 201912.567 s180.72 km/h8.235 s146.40 km/h2.158 s
4Filip WojciechowskiHonda Civic EGGP Polski Piła III 201912.623 s178.39 km/h2.013 s
5Dariusz FabisiakHonda Civic Coupe EJ1SSS Bemowo II 200912.690 s191.44 km/h2.133 s
6Marcin RudkowskiHonda Civic EKKoP Ułęż 202212.728 s182.91 km/h2.134 s
7Mateusz SzczygiełHonda Civic EGGP Polski Piła IV 202112.769 s177.95 km/h8.328 s2.049 s
8Radosław ZięcinaHonda Civic EGKKM Śniatowo I 201612.850 s181.00 km/h
9Patryk FilipowiczHonda Civic EKGP Polski Broczyno 202212.950 s171.51 km/h8.374 s139.48 km/h2.053 s
10Jakub BogielHonda Civic EKGP Polski Piła III 201913.096 s169.41 km/h8.456 s135.54 km/h2.040 s
11Jarosław LisHonda Prelude BA4SCS Test Day Piła III 202013.163 s180.27 km/h8.583 s145.04 km/h2.109 s
12Marcin RudkowskiHonda Integra Type-R DC2GP Polski Piła II 201813.220 s174.92 km/h8.679 s148.76 km/h2.180 s
13Jakub KrawieckiHonda Civic Coupe EJ1GP Polski Piła II 202013.257 s174.08 km/h8.677 s137.35 km/h2.170 s
14Michał OlejniczakHonda Integra Type-R DC2GP Polski Chojna 201813.324 s168.69 km/h8.573 s132.98 km/h2.000 s
15Tomasz CzarneckiVolkswagen Golf IIKoP Ułęż 202213.425 s176.20 km/h
16Mateusz SylwanHonda CRX EE8KoP Ułęż 202213.653 s172.80 km/h
17Marcin KobielaHonda Civic Type-R FN2GP Polski Piła I 202013.725 s163.04 km/h8.941 s131.43 km/h2.217 s
18Radosław LeśniewskiHonda Prelude BB1GP Polski Piła II 202213.753 s158.24 km/h8.835 s128.11 km/h1.987 s
19Artur DzienisOpel Corsa BGP Polski Piła II 201913.767 s174.41 km/h2.129 s
20Piotr RykałaOpel Corsa BGP Polski Chojna 201913.845 s165.59 km/h2.351 s

Copyright © 2022 DragRacing.pl          

Ta strona używa ciasteczek.
Polityka ciasteczek
Więcej
AKCEPTUJĘ