Post utworzony przez Konrad Z
Utworzony maj 16, 2022

Dragracelist.pl/Dragracing.pl

To już ostatnie 24 godziny, podczas których jeszcze można wejść na starą odsłonę dragracelist.pl – jutro o tej porze pozostanie tylko nowa wersja, bez znaczenia który adres wybierzecie traficie w dobre miejsce.

Oczywiście przyzwyczajenia zawsze mogą brać górę nad oceną „nowego”, jednak tutaj intuicyjność w obsłudze oraz osobne kody pod urządzenia mobilne powinny Was szybko przekonać do nowego.

Lista dostępna pod swoją własną domeną istnieje od 2014 roku (wcześniej istniała jedynie w formie tematu na forum internetowym, pamiętacie? 😉 ). Od chwili powstania lista pracuje nieustannie, niejednokrotnie umieszczając ważne rekordy zanim rekordzista wróci do rodzinnego miasta, tego również nie zmieniamy, cieszymy się, że możemy wspólnie z Wami pisać historię tego sportu w naszym kraju.

Mamy nadzieję że włożona praca oraz nowy design przypadnie Wam do gustu, a poza designem oraz nowymi możliwościami opisania dokładniej zawodnika, zasada działania naszych list pozostaje bez zmian. Będziemy zachęcać do opisywania swoich projektów przez zawodników, z miłą chęcia zaktualizujemy profil każdego zawodnika (nie patrz że nr 1 jest nie opisany, a Ty jesteś 14 – po prostu opisz siebie/auto/swoją historię, wyślij wraz ze zdjęciami na maila dostępnego na górze strony, a my opublikujemy to w wybranej przez nas formie – każdy opis zawodnika dostanie też wpis na blogu.

Życzymy samych rekordów oraz miło spędzonych chwil na naszej stronie. Bądźcie z nami! 🚦

Pozdrawiamy,

ekipa Dragracelist.pl

Zobacz również:

9 miejsce w Europie! Dawid Lamik śrubuje rekord Polski!

9 miejsce w Europie! Dawid Lamik śrubuje rekord Polski!

Miniony weekend na węgierskim torze Kiskunlachaza zakończył się rekordowo szczęśliwie w zasadzie tylko dla dwóch zawodników. Dawid Lamik w sobotę bił rekord personalny aż trzykrotnie, a w niedzielę pobił go po raz czwarty tego weekendu! Zapoznajcie się ze wszystkimi...

Najszybszy STREET FWD w Polsce! – Paweł Grelich i jego VW Golf II

Najszybszy STREET FWD w Polsce! – Paweł Grelich i jego VW Golf II

Poznajcie jednego z bohaterów wywiadów na kanale RedTurbo Channel. Tym razem o swojej historii w wyścigach na ćwierć mili opowiada Paweł Grelich. To najbardziej wszechstronny zawodnik z naszej listy, ponieważ ściga się zarówno na 1/4 mili, 1/2 mili, 1000 metrów, a...

Copyright © 2022 DragRacing.pl          

Ta strona używa ciasteczek.
Polityka ciasteczek
Więcej
AKCEPTUJĘ