Piknik rodzinny Fast VAG oraz zawody na 1/4 mili

8 Maja 2022

09:00

Lotnisko Olsztyn-Dajtki

Fast VAG organizuje na Lotnisku Olsztyn – Dajtki imprezę: Piknik rodzinny Fast VAG plus zawody na 1/4 mili!!!
To impreza, na którą zapraszamy każdego, kto chciałby sprawdzić swoje auto i tych, którzy by chcieli uczestniczyć w wydarzeniu w charakterze widzów. Szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi, gdzie przygotowaliśmy liczne atrakcje jak dmuchańce i plac zabaw, animatorów, którzy zapewnią dzieciom moc atrakcji. Na terenie imprezy będzie również miejsce, by zjeść z foodtracków. I oczywiście głównym punktem imprezy będą zawody na ¼ mili.
W tych wyścigach nie chodzi jedynie o samochód. Bardzo ważny jest tu również kierowca. Kto chce wziąć udział w takich zawodach, musi wiedzieć jak. Konieczny jest refleks i silne nerwy, nie można pozwolić sobie na falstart, trzeba również idealnie wstrzelić się w światła – liczy się jak najmniejszy czas reakcji. Teraz każdy kierowca i jego samochód może się zmierzyć z tym kultowym dystansem (1/4 mili, czyli 402,3 m). O godzinie 8:00 nastąpi otwarcie bram, a pierwsze jazdy odbędą się między 10:00 a 14:45. Półfinaliści i finaliści spotkają się od 15:00. Rozdanie nagród jest o 16:30, a zakończenie pikniku około 17:30.
W trakcie imprezy — jako pierwsi w Polsce — będziemy za pomocą SMS-ów informować każdego zawodnika (zaraz po ukończeniu przejazdu) o przejeździe wraz z jego osiągniętym wynikiem (czasie przejazdu). Ponadto każdy, zarówno uczestnik jak i widz, będzie mógł przeczytać opisy aut poprzez zeskanowanie naklejki, która będzie naklejona na szybie auta.
Bilety wstępu można kupić na miejscu imprezy lub na naszej stronie: https://fastvag.club/
Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji i nie tylko!

Copyright © 2022 DragRacing.pl          

Ta strona używa ciasteczek.
Polityka ciasteczek
Więcej
AKCEPTUJĘ