Post utworzony przez Piotr S
Utworzony maj 22, 2022

Nowy rekord Polski STREET i 8-sekundowa Supra!

Mijający weekend kończy się grubo dla Polaków, wracających z niemieckiego Zerbst! Padły cztery życiówki, z czego jeden bardzo mocny rekord Polski Patryka Walke – co ciekawe zrobiony w finałowym przejeździe klasy SPC – przeciwnikiem był Wojtek Mucha, który zresztą w tym samym przejeździe zrobił swój najnowszy rekord życiowy! Bardzo dobra trakcyjnie impreza. Niestety Nieszczęśliwie zakończona dla Dawida Lamika oraz Pawła Grelicha, którzy borykali się z problemami z samochodami. Marcin Blauth blisko rekordu, bo najszybciej 7,8. Zapoznajcie się poniżej z pełnym opisem rekordów z tego weekendu!

Wojciech Mucha poprawił swój rekord personalny i dołączył tym samym do 8sec club z czasem 8,662s i prędkością na mecie 267,66 km/h!

dragracelist.pl
dragracelist.pl

Patryk Walke ze swoim Audi S5 podnieśli poprzeczkę jeśli chodzi o rekord Polski dla aut ulicznych i od teraz wynosi on 8,783s z prędkością na mecie wynoszącą 255,32 km/h!

dragracelist.pl

Mariusz Lejman poprawił swoją życiówkę na dragowej oponie robiąc czas 9,652s z prędkością 234,53 km/h!

dragracelist.pl
dragracelist.pl

Andrzej Ossowski swoim Mercedesem w dieslu zrobił nowy rekord personalny, a jest to czas 10,992s z prędkością 209,91 km/h!

dragracelist.pl

Wszystkim rekordzistom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Zobacz również:

9 miejsce w Europie! Dawid Lamik śrubuje rekord Polski!

9 miejsce w Europie! Dawid Lamik śrubuje rekord Polski!

Miniony weekend na węgierskim torze Kiskunlachaza zakończył się rekordowo szczęśliwie w zasadzie tylko dla dwóch zawodników. Dawid Lamik w sobotę bił rekord personalny aż trzykrotnie, a w niedzielę pobił go po raz czwarty tego weekendu! Zapoznajcie się ze wszystkimi...

Najszybszy STREET FWD w Polsce! – Paweł Grelich i jego VW Golf II

Najszybszy STREET FWD w Polsce! – Paweł Grelich i jego VW Golf II

Poznajcie jednego z bohaterów wywiadów na kanale RedTurbo Channel. Tym razem o swojej historii w wyścigach na ćwierć mili opowiada Paweł Grelich. To najbardziej wszechstronny zawodnik z naszej listy, ponieważ ściga się zarówno na 1/4 mili, 1/2 mili, 1000 metrów, a...

Copyright © 2022 DragRacing.pl          

Ta strona używa ciasteczek.
Polityka ciasteczek
Więcej
AKCEPTUJĘ